Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Labdien puteņu laikā!

Mūsu baltās Ziemassvētku vēlēšanās ir piepildījušās ar uzviju - lai tik snieg, lai tik snieg, lai visiem tiek! Nu ticis ne vienam vien - sniega loterijā laimējuši visi.

Bet nu ir atkal klāt Lielā Spēļu diena! Šoreiz tā 16. janvārī būs īpaša, zem Lego zīmes. Sadarbībā ar Salaspils 1. vidusskolas Lego un robotikas pulciņu un vadošajām Lego kompānijām Latvijā - LatLUG un FLL - Lego pilsēta, robotu modeļi, sumo cīņas, dragreiss, lego veiklības būve, radošā konstruēšana, dambrete un balvas no Lego! Par visu sīkāk šeit.

Neskaidrību gadījumā zvaniet arī man vai rakstiet, lūkošu palīdzēt! :) Gaidīsim ikvienu interesentu! Ieeja 2 EUR, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Sacensībās var piedalīties līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot).

- Ir vēl vietas autobusā uz Barikāžu atmiņas pasākumu Ķīpsalā sestdien. Pieteikšanās pa t. 67941163. Izbraukšana no Rīgavas - plkst. 13.30

- Svētdien, 17. janvārī, plkst. 16.00 aicinām noskatīties jauno dokumentālo filmu "Īvāns". Dainis Īvāns - viens no spēcīgākajiem Latvijas Jauno laiku vēstures līderiem un personībām filmā stāstīs arī par Barikāžu laiku, par Latvijas pagātni un tagadni bez noklusējumiem un politiski klišejiskiem tekstiem. Ieeja 2 EUR.

Pagaidām tas viss! Lai Tev labi klājas!


Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis