Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Top 3 Rīgavā

Pietiek tikai izlasīt Apollo top 3 šausminošās ziņas, lai rastos pārliecība, ka pasaule bruņojas un kļūst bīstama. Pavisam cita aina paveras, ja ielūkosimies Salaspils kultūras nama "Rīgava" top 3 ziņās.

1) Ārsts - homeopāts Pāvels Naumovs aicina šo sestdien plkst. 9.00 pastāvīgos, gan arī jaunus interesentus uz kārtējo kustību meditāciju Botāniskajā dārzā. Runāsim par padarīto, par mūžīgām vērtībām un mūžību kā tādu. Otrkārt, padomāsim, ko nozīmē šodien tik populārais vārds "tikumība" un, ak vai!!! - galu galā noskaidrosim, kas ir pasaules gals globālajā līmenī un katra cilvēka dzīvē. Par to mēs, protams, runāsim siltajā Oranžērijā. Bet pirms tam kā vienmēr vingrosim ārā, izejot mazo apli. Līdzi ņemiet siltas drēbes, siltu tēju/kafiju, vingrojumu paklājiņus, deguna salvetes, labo garastāvokli un Tēva Mīlestību, ar ko varēsiet dalīties.

2) Lai arī teātra izrāžu apvienības "Panna" komēdijas "Bruņota un bīstama" nosaukums asociējas ar kādu no "Degpunktā" TV sižetiem, tad saturs vēstīs par ko citu. Proti, par sievieti, kuras apbruņojums ir binoklis un viss cits, kas padara sievieti par mednieci - džungļu sarkanā lūpu krāsa un ložu necaurlaidīgās zeķubikses, jo sieviešu ieroči ir vienīgie pasaulē, no kuriem neviens nemirst, bet gan dzimst. Izrāde ar aktrisi Zani Daudziņu jau šo sestdien, plkst. 18.00, un biļetes bez cīņas vēl joprojām ir nopērkamas kultūras nama kasē.
 
Afisa BB

3) Tuvojas Labestības nedēļa, un aicinām pamanīt pasākumus, kas tiek rīkoti Starptautiskās Invalīdu dienas ietvaros. Sīkāk, atverot šo saiti http://www.salaspils.lv/novads/novads-aktualitates/labestibas-dienas-salaspili

Labsirdibas nedela2015
Lai gaiša pirmā Advente un mīlestības pilna sirds, to sagaidot!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis