Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jau 12. reizi izskanējušas “Mazās zvaigznītes”

Novembrī notika jau divpadsmitais bērnu un jauniešu dziesmu festivāls “Mazās zvaigznītes”. Tas tika atklāts ar M. Bičukas dziesmu „Pasaule”, ko izpildīja kopkoris, apvienojot 191 dziedātāju balsis. Šoreiz katrs kolektīvs „izdziedāja savu mēnesi”, kopā veidojot veselu gadu. Pateicoties vecāku un pedagogu atbalstam, festivāla dalībnieki, kā ierasts, bija ļoti cītīgi gatavojušies. Piemeklējot dziesmas atbilstoši izlozētajam mēnesim, katra ansambļa repertuārs izvērtās plašs un daudzveidīgs.

Katru gadu ciemos tiek aicināts arī kāds vieskolektīvs. Šoreiz bija atbraukuši Karēlijas „Dziesmu teātra” dalībnieki no Sortavalas pilsētas. Pozitīvu gaisotni visu festivāla norises laiku uzturēja pasākuma vadītājs – Dailes teātra aktieris Ģirts Grāvelis.

Festivāla „Salaspils mazās zvaigznītes” organizatori saka lielu paldies Salaspils novada pašvaldībai un lieldraugiem, kas atbalsta šo pasākumu jau daudzu gadu garumā, – SIA „Saulkalne S” vadītājam Jurim Seilim un A/S „Roga Agro” vadītājiem Oņegai un Valdim Circeņiem. Ar jaunām idejām un skanīgām dziesmām gaidīsim nākamo festivālu!

Velta Girgensone, festivāla projekta autore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis