Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

„Lepns. Stiprs. Pamanāms.” – izstāde par ticību saviem spēkiem

8 lepns_stiprs_pamanams

No 3. augusta līdz pat septembra beigām Salaspils sporta namā ir iespēja apskatīt ceļojošo fotoizstādi „Lepns. Stiprs. Pamanāms.” tajā ir atspoguļoti cilvēku ar invaliditāti stāsti un viedoklis: „Ko man nozīmē neatkarīga dzīve?”, tādējādi akcentējot neatkarīgas dzīves nozīmi ikdienas dzīvē. Projekta īstenošanā piedalījās cilvēki ar invaliditāti no dažādiem Latvijas novadiem.

Ceļojošās fotoizstādes tapšanas laikā projekta komandai bija iespēja tikties ar dažādiem cilvēkiem, apveltītiem ar spēcīgu nostāju attiecībā uz vienlīdzīgu dzīves kvalitāti, lai personu ar invaliditāti ikdienas dzīves apstākļus padarītu cilvēciskākus un servisu - pieejamāku, ļaujot cilvēkiem ar invaliditāti dzīvot neatkarīgi - tāpat, kā to dara pārējie sabiedrības locekļi.

Fotoizstādes mērķis ir uzrunāt un radīt motivāciju tiem, kas ir pazaudējuši ticību neatkarīgas dzīves iespējamībai.

Šī fotoizstāde ikvienam liks apstāties un uzdot sev jautājumu: „Ko man nozīmē neatkarīga dzīve?” Arī tai sabiedrības daļai, kas ikdienas steigā ir aizmirsusi savas dzīves vērtības.

Ceļojošajā fotoizstādē „Lepns. Stiprs. Pamanāms.” ir apskatāms idejas autora Gata Caunīša un vēl astoņu viņa domubiedru - cilvēku ar invaliditāti dzīves redzējums. Vēl par šo projektu meklējiet Facebook: Lepns.Stiprs.Pamanāms.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis