Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

„Buras” atkal pārsteigs

a4 INTERNETAM-01

Mūsdienu deju grupa „Buras” ieskandinās Salaspils pilsētas svētkus ar krāšņām un dažādām deju koncertu programmām. Mazajiem pie sirds ies jautrais un mūsdienīgais koncertuzvedums „Dullais ceļojums” kultūras namā „Rīgava” 25. maijā plkst. 17:30 un 19:30, kura laikā mazāko grupu dejotāji iepriecinās ar pozitīvu un emocijām piepildītu piedzīvojumu.

Savukārt lielāko grupu dejotāji aicina uz unikālu koncertu programmu „Popkorns”, kur viena vakara laikā piedzīvosiet četrus atšķirīgus deju uzvedumus, katru veidotu iedvesmojoties no kādas kinofilmas. Uzvedumos izdejosim populāro un aktuālo trilleri "Bada spēles", juteklisko un neparasto traģēdiju "Amerikāņu skaistums", piedzīvojumu filmu "Pamestais" ar Tomu Henku galvenajā lomā un humora pilno "Ko vēlas sievietes" ar Melu Gibsonu. Tas viss - vienā koncertā! Katrs no šiem uzvedumiem ir unikāls un emocionāli atšķirīgs. Tāpat koncertā piedalīsies arī ģitāras virtuozs Gints Smukais, piedāvājot jaunu un interesantu baudījumu – vērot deju dzīvās mūzikas pavadībā.

Speciāli deju grupas Buras koncertiem kultūras nama „Rīgava” lielā zāle tiks pārveidota par amfiteātri. Skatītāju sēdvietas atradīsies uz skatuves, bet dejotāji – lielajā zālē! Kā vienmēr - apsolām krāšņas gaismas, videoprojekcijas un neaizmirstamas emocijas! Izrādes 27., 28. un 29. maijā plkst. 19:30. Biļetes pārdošanā kultūras namos „Enerģētiķis” un „Rīgava”.

Edīte Ābeltiņa, deju studijas „Buras” vadītāja

popkorns web_internetam

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis