Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Daugavas muzejā notiks pasākums „NO DVĒSELES UZ DVĒSELI”

Muzeju nakts_afisha_2015DM

Pasākums ir veltījums diženo latviešu dzejnieku Raiņa un Aspazijas devumam latviešu literatūrai un tautas mantojumam kopumā. Pasākumā piedalīsies LKA Latvijas Kultūras koledžas koris Bonum Cultura, radot skanīgu un muzikālu atmosfēru muzeja naktī. Rīgas skolēnu pils kustību teātris iepriecinās muzeja apmeklētājus ar muzikālām kustību variācijām. Kopā ar TDA „Uguntiņa” ir izveidota interesanta deju izrāde „Dvēselīte”, kurā ansambļa „Iļģi” izveidotā muzikālā interpretācija liks aizdomāties par mūžīgām vērtībām. Kultūras nama „Enerģētiķis” teātra aktieri ļaus ieklausīties Aspazijas un Raiņa tēlainajā dzejā un domu atziņās.

Informācija par pasākuma norisi:

Norises laiks (19:00-01:00)*

Aktivitāte

19:00

Viesu pulcēšanās un E.Vērpes gleznu izstādes un ekspozīcijas apskate

19:30

Muzeju nakts atklāšana

Uz skatuves aktieri - Raiņa un Aspazijas tēli lasa dzeju

20:00 - 21:30

Grāmatu tirdziņš

Dziedāšanas un zīmēšanas darbnīcas

21:30 – 22:30

Kinofilmas „Rainis” demonstrējums

22:30 – 23:30

Teatralizēts koncerts „No dvēseles uz dvēseli” Aspazijas un Raiņa lirika un vēstules. (Salaspils k.n „Enerģētiķis ” teātra aktieri, LKA Latvijas Kultūras koledžas Koris „Bonum Kultura”, Rīgas Skolēnu pils Kustību teātris un TDA „Uguntiņa”

23:30 – 01:00

Kinofilmas „Pūt, vējiņi” demonstrējums

 

Svētku režisore Edīte Neimane

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis