Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Meditēsim kopā!

Salaspils novada dome atbalstījusi pieaugušo mūžizglītības projektu „Meditācijas”, kas tiks īstenots, kultūras namam „Rīgava” sadarbojoties ar Daugavas muzeju un Nacionālo botānisko dārzu. Projekta mērķis ir, gūstot un izbaudot dažādas meditāciju pieredzes, iemācīties atslābināties un atbrīvoties no saspringuma un negācijām.

Aicinām izmantot iespēju gūt pirmo meditāciju praksi grupā ar attiecīgās jomas speciālistiem vai papildināt jau esošas personīgas meditācijas pieredzi piecās dažādās meditācijās – kustību, tautasdziesmas, gongu, mākslas un adīšanas meditācijās.

Pirmā nodarbība norisināsies 23. maijā plkst.10.00 Nacionālajā botāniskajā dārzā, kad kopā ar ārstu – homeopātu Pāvelu Naumovu praktizēsim faraonu vingrošanu, elpošanas vingrinājumus un lūgšanas, iepazīsim do in ķermeņa punktu pašmasāžu, ieklausīsimies dabā un sevī, palaidīsim emocijas brīvībā un aktivizēsim organisma dzīvības spēkus. „Veselība ir līdzsvars fiziskā, psihoemocionālā un garīgā līmenī,” saka Pāvels Naumovs. Homeopāts atgādina, ka mums par sevi jārūpējas un ar sevi jāstrādā nepārtraukti. Ir jāattīrās no problēmām, vienalga, ar lūgšanu, meditācijas vai psihoanalītisku procedūru palīdzību, ejot austrumniecisku vai klasisku ceļu.

Pieteikšanās un sīkāka informācija pa t.67910477, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis