Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

„Buras” ir gatavas pārsteigt ar jaunām koncertprogrammām

a4 drukai_co-01

9. maijā plkst.17.00 k.n „Enerģētiķis” notiks „Buru” mazo dejotāju koncerts. Dejos Buriņas, Micro Buras, Nano Buras, Mini Buras, Burburix, Burix.

Biļešu cena - 3 eiro, koncerta dienā - 5 eiro. Iepriekšpārdošana no  28.04.

 

Novada svētkiem tuvāk nākot, 25. maijā plkst.17.30 un 19.30 k.n. „Rīgava” būs skatāma deju izrāde bērniem un arī viņu vecākiem „Drosmīgais  ceļojums”.

Jūs gaida daudz  jautrības, nedaudz šausmu, moderna mūzika un lieliskie Buru dejotāji. Biļešu cena - 3 eiro, koncerta dienā - 5 eiro.

 

27., 28. un 29. maijā plkst.19.30 k.n. „Rīgava” vēl nebijis pārsteigums programmā „POPKORNS” - vienā vakarā redzēsiet četrus atšķirīgus uzvedumus.

Izdejot filmas ir liels izaicinājums! Buras piedāvās skatītājiem sajusties kā kinoteātrī. Būs iespēja dejā noskatīties humora pilno filmu „Ko vēlas sievietes” ar Melu Gibsonu galvenajā lomā, jauniešu vidū populāro trilleri  „Bada spēles”, juteklisko un neparasto traģēdiju „Amerikāņu skaistums” un piedzīvojumu filma „Aizskalotais” ar Tomu Henku galvenajā lomā.

Katra filma būs kā atsevišķs deju uzvedums, kura stāstu skatītājs varēs atpazīt.

Programma „POPKORNS” vēl tikai top un maijā piedzīvos savu pirmizrādi.

Speciāli šiem koncertiem „Rīgavas” lielā zāle atkal tiks pārveidota. Skatītāju vietas būs uz skatuves, bet zāle pārtaps par skatuvi. Krāšņas gaismas, video un lieliskie „Buru” dejotāji gaida jūs.

Biļešu cena - 5 eiro, koncerta dienā - 7eiro. Biļetes pārdošanā no 1.maija.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis