Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Dienas centra jaunā izstāde „Mūza stiklā”

trauki1

Klāt pavasaris. Atmodas un iedvesmas laiks. Brīdis, kad Dienas centra apmeklētāji vēlas savus mākslas darbiņus parādīt plašākai publikai, organizējot apgleznoto trauku izstādi senajā Rāmavas (Depkina) muižā Ķekavas novadā.

„Mūza stiklā” ir pirmā izstāde, kurā gleznu vietā apskatāmi dažādi apgleznoti stikla un keramikas trauki. To formas ir visdažādākās, kas savās krāsu gammās veido interesantu saspēli ar senatnīgo muižas interjeru. Dekoratīvie šķīvji, glāzes un krūzes, pudeles un kausiņi papildinājuši vitrīnu, flīģeļa virsmu un lielos galdus. Kā papildinājums apgleznotajiem traukiem kalpo dekoratīvās rokas, izlietas no ģipša, un stilizētie kociņi, kas veidoti no koku saknēm. Eksponāti izstādīti dažādās telpās divos stāvos.

Tā kā muižā regulāri notiek dažādi pasākumi, tad mākslas darbiņi būs kā lielisks interjera papildinājums, piesaistot ikviena apmeklētāja uzmanību.

Izstāde ir apskatāma no 21. 04. – 15.05.2015. Muiža atrodas Rāmavā, Rāmavas ielā 9, Ķekavas novadā, netālu no Valdlaučiem.

trauki2

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis