Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Izskanējis pirmsskolu sadziedāšanās pasākums „Draugu karuselis”

dk2

Marta beigas ir laiks, kad Salaspils bērnudārzu bērni kā putniņi vingrināja savas balsis, lai piedalītos pirmsskolu sadziedāšanās un sadejošanās festivālā „Draugu karuselis”. 20.martā uz k/n ”Enerģētiķis” skatuves kāpa visu sešu pirmsskolas izglītības iestāžu bērni.

Šogad „Draugu karuseļa” saimnieki un rīkotāji - PII „Daugaviņa” aicināja visus ielūkoties bērnības sapņos un fantāzijās.

Pirmsskolu iestādes bija sagatavojušas bērnu radošo darbu izstādi kultūras nama vestibilā, kas ļāva ieskatīties katras pirmsskolas sapnīšos.

Pirmie koncerta programmu atklāja PII „Daugaviņas” ansamblis „Burbuļi” un jaunākie dejotāji ar „Miega Rūķa deju”. Salaspils pirmsskolas „Atvasītes” vokālā ansambļa bērni dziedāja un izdejoja savu sapnīšus par Saulīti - māmiņu. Gaiši un viegli kā mākoņi bija PII „Saimes” bērnu sapņi dejā „Mākonīts un Mākonīte” un dziesmiņā „No zvaigznītes”. Pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” bērni ar savu priekšnesumu aizveda ceļojumā uz Āfriku. PII „Ritenīša” sapnītis bija paslēpts „Dziesmiņā ar smaidiņu”, bet dejotāji iepriecināja skatītājus ar latviešu tautas deju „Kumeliņi, kumeliņi” un ritma deju „Peep, peep”. PII „Jāņtārpiņa” bērni dziedāja dziesmiņu par leļļu skolu, bet dejotāji dejoja „Pīles desu maize” un „Bārbiju un Kenu” dziesmu pavadījumā. Festivālu noslēdza PII „Daugaviņa” dejotāji ar hokeja kluba „Dinamo Rīga” karsējdziesmu.

dk1

Koncerta noslēgumā Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars pateicās visām pirmsskolas izglītības iestādēm par dalību mūzikas un deju festivālā „Draugu karuselis” un pirmsskolu lielo ieguldījumu bērnu radošo prasmju veidošanā un kopīgā pasākumu organizēšanā, kā arī novēlēja „Draugu karuselim” turpināt griezties arī citus gadus.

Koncerta norise nebūtu iedomājama bez „sapņu fejas” - pasākuma vadītājas Aelitas Lāces ieguldījuma koncerta tapšanā un norisē. PII „Daugaviņa” skolotājas L.Kokoreviča, L.Krole un I.Bāriņa noformēja skatuvi košiem, krāsainiem baloniem. Pasākums izdevās interesants un aizraujošs, pateicoties kultūras nama jaunajai gaismas aparatūrai un Kaspara Tihonova iestudētajam gaismas šovam. Liels prieks bija redzēt apmeklētāju pārpildīto kultūras nama zāli.

PII „Daugaviņa” vadītāja I. Ģēģere pateicās visām pirmsskolas iestādēm par atsaucību un radošumu, kā arī izteica lielu paldies pasākuma atbalstītājiem - Salaspils novada domei, SIA „Saulkalnes S” prezidentam J.Seilim, AS „Roga-Agro”, firmai „LaFruta”, SIA „Nākotne”, J.Nebaram un O. Pāvulītei, Latvijas Bērnu fondam par iespēju organizēt pavasara svētkus bērniem, vecākiem un pirmsskolu pedagogiem.

Koncerts sagādāja daudz prieka un gandarījumu gan bērniem, gan vecākiem. Ģimenēm tika dota kārtējā iespēja redzēt savu bērnu izaugsmi un attīstību.

 

L. Krole, PII „Daugaviņa” vadītājas vietniece ped. darbā

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis