Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vai šogad būs 29. februāris?

Laba diena!
29.februāris ir kā caurums 2015.gada kalendārā, kas aizdiegts ar košiem diedziņiem, vienā malā atstājot 28.februāri, bet otrā - 1.martu. Abi šie datumi kultūras nama "Rīgava" kalendārā iezīmēti ar pasākumiem, par kuriem vēlos tev pastāstīt:

  • sestdien, 28.februārī plkst.17.00 - tautas deju koncerts "Tuvu, tālu draugi brauca". Un patiesi! Ciemos pie bērnu deju kolektīva "Sienāzītis" brauks deju kolektīvi no Paņevežas, Ulbrokas un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas. Ja esi dejas draugs, pievienojies skatītāju rindās! Ieeja 1 EUR.

 

  • svētdien, 1.martā plkst.15.00 - aicinām līdzjutējus un skatītājus uz "Impro meistardarbnīcu", kur teātra sportā sacentīsies Salaspils un Ikšķiles komandas. Teātra sports - tā ir aizrautīga, atraktīva un dzīvespriecīga nodarbe radošiem un teātri mīlošiem cilvēkiem. Ieeja bez maksas. 

Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis