Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Dokumentālā filma par Mārtiņu Freimani būs skatāma arī Salaspilī

FREIMIS-Plakats

Mārtiņš Freimanis ir dziedātājs un dzejnieks, kas īpašus komentārus neprasa. Viņa unikalitāte ir neaprakstāma. Šogad 7. februārī Mārtiņam Freimanim būtu palikuši 38 gadi.

Mārtiņa Freimaņa draugs – kinorežisors Arvīds Krievs sadarbībā ar nodibinājumu „Mārtiņa Freimaņa fonds” izveidojis dokumentālo filmu „Freimis. Mārtiņš Freimanis”.

Režisora rīcībā ir unikāli videomateriāli, jo, dzīvojot kaimiņos, Mārtiņš viņam uzticējies vairāk – ne kā citiem žurnālistiem, reportieriem, kas par viņu rakstījuši.

Dokumentālās filmas galvenais mērķis bija iemūžināt Mārtiņa Freimaņa piemiņu filmā, kas atspoguļotu ne tikai viņa personību un dzīvi, bet arī Latvijas mūzikas vēsturi, kuras sastāvdaļa ir arī Mārtiņš Freimanis. Filma ir kā vērtīgs videodokuments nākamajām paaudzēm, kas noteikti joprojām zinās daudzas no Mārtiņa Freimaņa dziesmām, kuras pamazām kļūst par tautasdziesmām. Filma aizrauj pusotras stundas garumā un ļauj iepazīt mūziķi no jauna.

Tiekamies uz īpašu mirkli kultūras namā “Enerģētiķis” 1. martā plkst. 16.00 !

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis