Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada dome aicina apmeklēt pasaules skaistāko melodiju koncertu

CelojumsZZ net_fin

22.decembrī plkst.19:00 kultūras namā „Rīgava” norisināsies pasaules skaistāko melodiju koncerts „CEĻOJUMS UZ ZIEMASSVĒTKIEM”, kurā klausītāji varēs ne tikai doties muzikālā ceļojumā pāri visiem kontinentiem, baudot dažādu zemju skaistākos Ziemassvētku skaņdarbus, bet arī uzzināt to, kā Ziemassvētkus svin citviet pasaulē.

Koncertā „CEĻOJUMS UZ ZIEMASSVĒTKIEM” piedalās operdziedātāja Ilona Bagele, dziedātājs, komponists un mūziķis, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mākslinieks Andris Ābelīte (balss, trompete, blokflauta), komponists un aranžētājs Artūrs Palkevičs (taustiņinstrumenti, ģitāra), Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sitamo instrumentu mākslinieks Ernests Mediņš, kā arī jaunās solistes Katrīna Paula Dīringa un Melisa Kovaļova.

Koncerta mākslinieki ar pasaules skaistāko melodiju palīdzību aizvedīs ikvienu klausītāju brīnišķīgā Ziemassvētku ceļojumā, aicinot baudīt, sākot no dažādu valstu tradicionālajām Ziemassvētku dziesmām, neapolitāņu klasikas pērlēm un enerģiskajiem komponista Astora Piazzolla argentīniešu tango ritmiem, līdz pat skaņdarbiem no dvēseliskā Andrea Bočelli repertuāra un citiem pasaulslaveniem Ziemassvētku skaņdarbiem.

Muzikālajā Ziemassvētku ceļojumā auksti nebūs ne vienam- vai būsiet vienatnē, vai ģimenes un draugu lokā, jo dvēseli sasildīs brīnišķīgās melodijas un lieliskais izpildījums.

Koncertu salaspiliešiem Ziemassvētkos dāvina Salaspils novada dome, un biļetes pa 1 EUR lūdzu iepriekš iegādāties kultūras namā „Rīgava” P., O., T., C., 15.00 – 21.00 un sestdien 17.00 – 20.00. Kases tālrunis 67941163.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis