Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Dalies priekā, un tā kļūs daudzkārt vairāk!

Labdien un labvakar!

Nezinu, kā ar tām bēdām, bet, daloties priekā, prieks dubultojas. Tāda aritmētika darbosies arī šonedēļ kultūras namā "Rīgava":

Rīta kafijas cienītājiem decembrī dubultā kafija!
-Sestdien, 13.decembrī plkst.11.00 - Rīta kafija ar aktrisēm - māti un meitu - Līgu Liepiņu no Nacionālā teātra un Annu Putniņu no Valmieras teātra. Biļetes 4 EUR.

Sanāciet draugi un radi, jo savējie ir šeit un gatavi dalīties priekā!
-Svētdien, 14.decembrī plkst.17.00 iedegsim Adventes vainagā trešo sveci . Koncertā "Zvani un sveces, un pīrāgu smarža" satiksimies ar bērnu deju kolektīvu "Sienāzītis", "Austriņa" jauniešiem, vokālajiem ansambļiem "Dzeltenā zemūdene", "Vālodzīte" un "Mazputniņi". Ieeja bez maksas!

Gatavosim unikālas dāvanas sev un saviem mīļajiem!
-Līdz pirmdienai, 15.decembrim aicinām čaklās rokdarbnieces pieteikties gredzenu darbnīcai. Ceturtdienas vakarā pērļošanas un sutažas tehnikā darināsim dažādus gredzenus sev un dāvanām. Kopā iedvesmojošāk! Interesēties pa t.67910477 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Un kā saka gudrie - dubults neplīst!
Izturību, gudrību un veiksmi jums!
Paldies!

Agnese Reķe,
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis