Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pievienojies gredzenu pavēlniecēm!

gredzenu 1

Vecāmāte teica: „Varētu uzcept pankūkas, ja būtu milti, bet pannas taču nav”. Un tā mazbērni paliek bez pankūkām. Nereti ar mums notiek līdzīgi kā vecaimātei- te nav laika, bet, kad ir laiks, tad trūkst materiālu, bet, kad ir abi, tad atkal nav iedvesmas. Kultūras nams „Rīgava” šai sakarā rīko Ziemassvētku iedvesmas darbnīcu „Gredzenu pavēlnieces”, kas notiks 18.decembra vakarā laikā no plkst.19.00 līdz 22.00. Meistare Ilze Siliņa ierādīs, kā pērļošanas un sutažas tehnikā radīt dažādus gredzenus, kas noderēs gan kā jauns aksesuārs svētku tērpam, gan kā neatkārtojama dāvana. Pacietīgajām (jo tas patiesi prasīs apņēmību un gribasspēku) būs iespēja pieteikties rokassprādžu darināšanas radošajām darbnīcām janvārī un februārī.

Noteikti jāpiesakās iepriekš līdz 15.decembrim pa tālr. 67910477 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Dalības maksa ir 5 EUR, par materiāliem - 2 EUR.

Kopā mājīgāk!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis