Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Spēj tikai vēlēties, ko izvēlēties!

Labs vakars jūsmājās!

Klāt decembris ar tā visām kaprīzēm - ar sniega gribēšanu, kad tā nav, un sūrošanos, kad tā šķiet par daudz, ar minūšu čiepšanu no modinātāja rīta stundas par labu spilvena siltumam, ar gaismas kārību, aizgūtnēm dzerot sveču košā siltuma, ar iepirkšanās un apdāvināšanās trakumu un, protams, ar Ziemassvētku ieskaņas koncertiem.

Sestdien, 6.decembrī, plkst.14.00 - labdarības koncertā "Gaismas ceļā" dzirdēsim stīgu instrumentālā ansambļa un kora sniegumu. Visi ziedojumi tiks novirzīti Salaspils Dienas centram, personām ar funkcionālajiem traucējumiem.

Svētdien, 7.decembrī, plkst.16.00 - uzzināsim, vai vispār tā var būt, ka pāriet un norimst laiks - popgrupas "Otra puse" koncertā "Uzzīmē mani!". Pēc veiksmīgā lielkoncerta Rīgā, koncertzālē "Palladium" šobrīd grupa ir izslāpusi pēc akustiskāka skanējuma, tāpēc vairākas dziesmas tiek gatavotas klavieru pavadījumam, akustiskajai ģitārai un Normunda Pauniņa samtainās balss tembram, īpaši atbilstoši klusinātajam Adventes laikam. Biļetes kultūras namā un Biļešu Paradīzē - 5; 6; 7 EUR.

Spēj tikai vēlēties, ko izvēlēties! Vai otrādi.


Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis