Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gaidām ciemiņus, uzpošam namu, sapošamies paši

Tā notiek - kad mēs gaidām ciemiņus, tad uzpošam namu, sapošamies paši. Atnāk ciemiņi, arī tādi paši saposušies, un tad nez no kurienes atnāk tā īpašā svētku sajūta kopā ar smaržu - vai nu tā ir pīrāgu, vai eglītes skuju smarža, vai skatuves smarža, kas uzvējo reizē ar priekškara atvēršanos. Un tai brīdī mēs nokratām no sevis ikdienības rūpju nastu un mums kļūst tā viegli un labi.

Mēs kultūras namā "Rīgava" šo sajūtu izbaudām dubultā - gaidot uzaicinātos viesmāksliniekus un tad arī tevi, mūsu skatītāj.

Sestdien, 29.novembrī, plkst.12.00 - ciemos gaidīsim bērnus un vecākus uz Latvijas Leļļu teātra viesizrādi "Viens, divi, trīs, nu tu esi brīvs!", kad satiksimies ar Sarkangalvīti, Vilku, Vecmāmiņu, Pauku un Šmauku, Princesi uz zirņa, Papagaili un vēl citiem personāžiem, kas savulaik gozējušies prožektoru gaismās leļļu teātrī. Biļešu iepriekšpārdošana kultūras nama kasē - 5 EUR.

Un tā kā šai pasaulē viss ir saistīts ar neredzamiem diedziņiem, tad tā nu ir sagadījies, ka Latvijas Leļļu teātra dibinātājas Mirdzas Ķempes vārds Salaspilī izskanēs divreiz. Pirmoreiz kā dziesmu vārdu autores leļļu izrādē un tai pašā vakarā, plkst.19.00 - melodrāmā "Dzejniece. Mirdzas Ķempes mīlestība". Šī izrāde 2011./2012. gada sezonā tā bija skatāma Nacionālā teātra Aktieru zālē ar nosaukumu "Īsie zibsnīgie mirkļi".
Iestudējums paspēja piesaistīt gan ievērojamu skatītāju uzmanību, gan cildinošas teātra kritiķu atsauksmes, tika nominēta vairākām Spēlmaņu nakts balvām.Atzinīgi novērtēts jaunā režisora Ģ. Šoļa darbs, autora V. Vēja dramaturģiskais materiāls un īpaši izcelta R. Vazdikas aktierspēle Mirdzas Ķempes lomā. Salaspilī lomās redzēsim Raimondu Vazdiku, Andri Buli un Ģirtu Šoli. Biļetes Biļešu Paradīzē un kultūras namā - 7 EUR.

Svētdien, 30.decembrī plkst.12.00 mākslas mīļotāji tiek aicināti uz tikšanos ar gleznu izstādes "Manas dzimtenes ziedi" autori - ārsti un mākslas terapeiti Ditu Baumani - Auzu. Skanēs Ditas dzeja un dzirdēsim folkloras kopu "Laiva". Būs iespēja nopirkt grāmatas un interesēties par gleznu iegādāšanos.
Bet plkst.13.00 sāksies starptautiskajai Invalīdu dienai veltītais sarīkojums "No sirds uz sirdi", kur par omulīgu gaisotni rūpēsies dziedātāji Santa Zapacka un Harijs Ozols. Īpaši tiek gaidīti cilvēki ar īpašajām vajadzībām.

P.S. Kases darba laiks: P.O.T, C. no plkst.15.00 - 21.00 un stundu pirms pasākuma. T.67941163.
P.P.S. Atvainojamies par neērtībām mājas lapas www.knrigava.lvlietotājiem, jo uz laiku, kamēr tiks novērstas tehniskas ķibeles, mājas lapa nebūs pieejama. Sīkāku informāciju par pasākumiem varat iegūt mājas lapā www.salaspils.lvsadaļā "kultūra".
P.P.P.S. Un tad arī pamanīsiet, ka svētdien, plkst.16.00 pie kultūras nama "Enerģētiķis" notiks Pilsētas egles iedegšana un zvanu ansamļa "Primus" koncerts. Gaidīsim!

Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis