Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ieelpo dziļāk rudeni!

Vai jūti, kā smaržo rudens krāsas? Kā smaržo dzintarīgi zeltainais un savādāk kastaņu rudums?

Nāc un iedvesmojies - Pastendes kultūras nama Tautas lietišķās mākslas kolektīva ''KURŠI" izstāde "Kurzemes ziedi" priecēs ar pasakainiem rokdarbiem - adījumiem, mežģīnēm, gleznām, izšūtām krustdūrienā, pērļotām rotām, austām segām. Tās krāsas un enerģija sasildīs ikviena sirdi.

Un tagad iztēlojies sestdienas rītu, kūpošu, aromātisku kafiju un patīkamu sabiedrību. Tāds gaidāms jau šīs sestdienas rīts - 25.oktobris plkst.11.00, kad ciemos nāks aktrise Zane Daudziņa kultūrvēsturiskajā teātra ciklā "Rīta kafija" (ieeja 4 EUR).

Un kas var pateikt, kā smaržo dzeja un mīlestība? Sākusies biļešu iepriekšpārdošana novembra izrādei - melodrāmai "Dzejniece. Mirdzas Ķempes mīlestība" 29.novembrī plkst.19.00. Lomās: Raimonda Vazdika, Andris Bulis un Ģirts Šolis. Biļetes kultūras namā un Biļešu Paradīzē 7 EUR.

Kases darba laiks: P., O., T., C. no 15.00 - 21.00 un stundu pirms pasākuma.


Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

 

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis