Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Izvēlies optimista rudens komplektu!

Ir bēdīgi, ja rudens komplektā ietilpst pilošs deguns, slapjas kājas, kašķīgs garastāvoklis un smeldzīgas skumjas pēc tā, kas jau pagājis. Tāpēc piedāvājam optimistu rudens komplektu, ar kura palīdzību pirmais komplekts nemanot aizslīdēs prom.

Tātad:

  • Piedāvājam baudīt mūziku un dzeju! 5.oktobrī plkst. 16.00 literāri muzikāla pēcpusdiena "Dzejas lapkritis". Viesos dzejniece Agita Draguna un mūsējie - Daiga Gulbe, Jana Kolbina, Aleksandrs Tuguševs un Dinārs Gulbis. Prieks un tēja tikai par 1 EUR.
  • Piedāvājam noskatīties gaumīgu teātra izrādi! Valmieras teātris vienmēr Salaspilī ir gaidīts viesis. Šoreiz jau 9.oktobrī plkst.19.00 ar izrādi "Taureņi ir brīvi". Biļetes Biļešu Paradīzē un kultūras nama kasē. 8,50 EUR, 7 EUR, 6 EUR.
  • Piedāvājam kopā ar bērniem priecāties leļļu izrādē "Kurš mežā saka Oi - Oi?". Izrāde 11.oktobrī plkst.11.00, bet vietas tuvāk skatuvei jau var rezervēt. Biļetes 4 EUR kultūras namā un Biļešu Paradīzē.

Kases darba laiks P., O., T., C., no 15.00 - 21.00 un stundu pirms pasākumiem. Kases tālrunis 67941163.

Tas pagaidām viss!
Agnese Reķe

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis