Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vai Salaspils novadā ir dārgumi?

slepnosana

Visā pasaulē pazīstama spēle ir geocaching (slēpņošana, gekešings, kečings, kečošana, kā nu kurais to sauc)  jeb, kā to trāpīgi definē interneta vietne Vikipēdija - tā ir spēle, kur cilvēki slēpj savus "dārgumus" jebkurā pasaules vietā, citiem dodot norādes, kur "dārgumu" meklēt. Lai spēlētu šo spēli, ir nepieciešams internets un GPS (globālā pozicionēšanas sistēma). Tā mēdz būt iebūvēta jaunākās paaudzes mobilajos tālruņos. Ar to aizrāvušies gan jaunieši, gan arī pensionāri, kurus uzrunā piedzīvojumu garša.

Kultūras nams „Rīgava” organizē praktisku pētījumu vai eksperimentu, cik vienkārši vai sarežģīti ir lietot  šo spēli iesācējiem, kuriem tā kā vēlēšanās būtu, bet grūti saņemties uzsākt praktiski to darīt. Tāpēc aicinām pieteikties entuziastus, kuriem būtu interese piedalīties velobraucienā un meklēt slēpņus Salaspils apkaimē. Paredzēts kopīgi iepazīties ar slēpņošanas noteikumiem, reģistrēties, kuriem tas būs tehniski iespējams, un pie reizes vairāk iepazīt Salaspils novadu. Satiksimies 17.jūnijā plkst.11.00 un dosimies iekšā piedzīvojumos. Noteikti iepriekš interesēties un pieteikties pa t.67910477 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Ja tev ir brīvlaiks vai atvaļinājums, ko tu vēl gaidi?

Agnese Reķe,
Kultūras pasākumu organizatore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis