Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Dizainers Andrejs Broks aicina uz sarunu par savdabīgo ap mums

Andrejs Broks - aktīvs, attapīgs un radošs. Pilna galva ideju, vienmēr acumirklīgs risinājums ikvienai problēmai. Aizrautīgs un profesionāls dizainers.

Salaspils Radošās nedēļas ietvaros 14.maijā plkst.19:00 vieslekcijā „Dizains” Salaspils kultūras namā „Rīgava” Latvijas Dizaineru savienības priekšsēdētājs Andrejs Broks stāstīs par dizaina aktualitātēm, kā arī iepazīstinās ar konkursa „Gada balvas dizainā” organizēšanas virtuvi.

„Gada balva dizainā 2014” ir Latvijas Dizaineru savienības rīkots valsts mēroga konkurss dizaina profesionāļiem, kas notiek jau septīto gadu, un tā galvenais mērķis ir veicināt dizaina attīstību, izpratni par tā nozīmi kultūrā, tautsaimniecībā, vides kvalitātes un dzīves labklājības uzlabošanā.

Darbi tiek pieteikti septiņās kategorijās — rūpnieciskajā dizainā, interjera, vides dizainā, modes/tekstila dizainā, grafiskajā, foto dizainā, kā arī tematiskajā konkursā, kurā tiek iesaistīta plašāka publika, dodot iespēju ikvienam piedalīties un iesniegt savu darbu. Konkurss sniedz iespēju iegūt atpazīstamību dizaineriem un viņu radītajiem dizaina produktiem, kā arī saņemt prestižu starptautiskas žūrijas vērtējumu un nacionālas nozīmes balvu.

Visu šo un daudz ko citu varēsiet uzzināt lekcijā!

Ielugums DIZAINS

Birkas:Radi!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis