Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Labdien ievziedu laikā!

Ir reizes, kad uzzinot par dažādām dabas kataklizmām pasaulē, mēs spējam tik vien kā nodomāt, ka mūsu zemītē Latvijā, paldies Dievam, nekas tāds nav iespējams, tad, raugoties no monētas otras puses, ir lietas, kas tomēr iespējamas gan pasaulē, gan Latvijā un pavisam lokālpatriotiski - Salaspilī. Un, par laimi, patīkamās. Tā, lūk:

  • Svētdien, 4.maijā, plkst.17.30 tikšanās ar gleznu izstādes "Man viņa ir visskaistākā" autoru Rolandu Bruno Butānu. Māksliniekam bijušas personālizstādes Latvijā, Vācijā, Somijā, Zviedrijā, Krievijā, Izraelā un ASV, un nu viņa radīto Vecrīgas un Latvijas ainavu gleznojumus varam redzēt arī pie mums Salaspilī.
  • Pēc tam aicinām uzbaudīt svētku vakaru slavenu Latvijas tenoru Miervalda Jenča, Guntara Ruņģa un Naura Puntuļa un pianista Ginta Bērziņa sabiedrībā. Trīs Latvijas tenori, aizvadot savu 150 summāro dzīves gadu jubileju, ko ar koncertturneju "Trīs Latvijas tenori -Latviešiem visā pasaulē" pērn aizsāka Austrālijā un nākamgad turpinās Amerikā, un sagaidot sava radošā kolektīva astoņpadsmito - pilngadības jubileju, 4.maijā plkst.18.00 uzstāsies arī Salaspilī. Salaspils novada dome un kultūras nams "Rīgava" dāvina Salaspils iedzīvotājiem šo koncertu svētkos.
  • Pēc izpārdotām zālēm Ventspilī, Jelgavā, Cēsīs, Liepājā, Siguldā un Rēzeknē, muzikālā un pozitīvā izrāde "Gribu bērnu!" 5.maijā plkst.19.00 arī Salaspilī. Tās veidotāji "Pannas teātris" izrādi nodēvējuši par juteklisku komēdiju normāliem cilvēkiem, jeb demogrāfisko sprādzienu divās daļās. Izrādes iecere ir radīt pozitīvas emocijas, rosināt sabiedrību aktīvāk iesaistīties demogrāfiskās situācijas uzlabošanā, uzdrošināties pieņemt lēmumus un domāt par labo. Biļetes vēl mazliet ir - 6; 7; 8,5 EUR. Atceroties, ka ikviena svētku sajūta sākas tieši sevī, novēlam rast svētku sajūtu sirdī un priecāsimies būt kopā ar jums šais svētkos. 

Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis