Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

"Ritenīša" mazie dejotāji piedalās konkursā "Mēs un deja"

7.februārī Rīgā, VEF Kultūras pilī, noslēdzās tradicionālais jaundeju konkurss „Mēs un deja”, kuru organizē Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm. Šogad konkursā debitēja arī mūsējie- „Ritenīša” 3. un 9.grupas bērni ar deju „Vēverītis” (K. Matusevičas horeogrāfija, Tautas mūzika R.Paula apdarē). Pirmo reizi plašākai publikai „Vāverīti” mazie dejotāji demonstrēja pērnā gada novembrī par godu Latvijas Republikas  proklamēšanas gadadienai.

Konkursa mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu radoši aktīvu darbību, veicinot horeogrāfu jaunrades darbu, papildinot bērnu un jauniešu deju kolektīvu repertuāru ar augstvērtīgiem horeogrāfijas priekšnesumiem, pilnveidojot un paaugstinot deju kolektīvu vadītāju profesionālo kvalifikāciju un veicinot horeogrāfu pieredzes apmaiņu.

7 mes deja

Jaundeju konkursā „Mēs un deja” piedalījās bērni no visas Latvijas- vairāk nekā 1000 dalībnieku. No Salaspils deju kolektīvs „Zvirbulēni” bija vienīgie,  un par to esam lepni. Lai gan netika iegūta kāda no augstākajām vietām, tomēr pieredze, kādu ieguvām, piedaloties šajā konkursā, arī var tikt uzskatīta par ieguvumu. Plānots, ka labākās no šīm dejām būs iekļautas XI Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku repertuārā, kuri notiks 2015. gadā.

deja

Paldies Salaspils novada pašvaldības PII „Ritenītis” vadībai par to, ka deva mums iespēju piedalīties šajā nozīmīgajā pasākumā un paldies par lielisko organizatorisko darbu brauciena laikā! Kā arī liela pateicība bērnu vecākiem par uzticību un par talantīgajiem bērniem!

Karīna, deju kolektīva „Zvirbulēni” vadītāja

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis