Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils skolēni Daugavas muzejā iepazīst naudas vēsturi un degustē jaunus latu formas cepumus

Latus nomainījis eiro. Muzejs piedāvā nesteidzīgi apskatīt mūsu latu skaistās naudas zīmes un monētas, kādas tās bija 20. un 21. gadsimtā, arī iepazīt vai atcerēties dažādas citu varu naudas zīmes, kas bijušas apgrozībā Latvijā. Uzzināsiet arī par Salaspils un Doles īpašo vietu Latvijas senākajā naudas vēsturē un, protams, gūsiet noderīgu ieskatu milzīgajā eiro pasaulē, kurā esam kopš 2014. gada 1. janvāra. Apmeklētājiem piedāvājam arī informatīvos materiālus līdzņemšanai, ko laipni atvēlējusi LR Finanšu ministrija.

IMG 0263

Izstādes „Paldies latam! Sveiciens eiro” skolēniem laikā ir iespēja īpašu nodarbību laikā pēc izvēles doties divu veidu aizraujošos „ceļojumos”: spēlējot dinamisku spēli par mūsu īpašajiem vienlatniekiem vai piedalīties eiro galda spēlē un atklāt daudz jauna par citvalstu monētām, kas jau ir apgrozībā arī Latvijā. Par garšīgām tematiskām balvām komandu spēļu uzvarētājiem parūpējusies AS Laima. Savukārt mazāki bērni var darboties radošajā darbnīcā, zīmējot un krāsojot labāk iegaumēt mūsu latiņus un pazīt jauno eiro.

Lilita Vanaga, izstādes kuratore

13. novembrī Daugavas muzejā tiks atklāta izstāde „PALDIES LATAM! SVEICIENS EIRO!”

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis