Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Meklējam Salaspils stiprās ģimenes!

Aicinām pieteikties Salaspils novada laulātos pārus, kuri šogad atzīmē 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 un vairāk kopdzīves gadu jubilejas. Salaspils stiprākās ģimenes tiks aicinātas uz īpašu svinīgo pasākumu, kas notiks Valsts Proklamēšanas gadadienas ieskaņas nedēļā.

Pieteikšanās nosacījumi

  1. Laulātie pāri var pieteikties paši, kā arī tos var pieteikt cilvēki, kuri pazīst šo ģimeni; valsts un nevalstiskās organizācijas; Ģimenes dienas pasākuma organizatori.
  2. Vismaz vienam laulātajam no pāra jābūt Latvijas Republikas pilsonim un deklarētam Salaspils novada administratīvajā teritorijā.
  3. Laulībām ir jābūt reģistrētām atbilstoši Latvijas Republikas spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Pieteikumā lūdzam norādīt laulāto vārdu un uzvārdu, vecumu, dzīvesvietas adresi, ģimenes aprakstu (piemēram, intereses, hobiji, kopīgas ģimenes tradīcijas, sasniegumi), pieteicēja un pieteiktās ģimenes kontaktinformāciju (tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi), kā arī gadījumā, ja pieteikumu iesniedz cita persona, tad apliecināt, ka ir saņemta piekrišanas no laulātā pāra personas datu apstrādei*.

Pieteikumus ar norādi “Ģimenes diena” līdz 1. oktobrim aicinām sūtīt uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai ienest k/n „Rīgava” foajē.

Salaspils novada stiprākās ģimenes sumināsim 14. novembrī plkst. 18.00 Salaspils novada domes Laulību zālē.

Sīkāka informācija pa tālr.: 29132344; 29162302, 67941163.

Uz pasākumu tiks aicinātas arī laulāto pāru ģimenes, lai kopā baudītu skaisto kopā būšanu!

*Jūsu sniegtā informācija tiks apstrādāta un izmantota pasākuma “Ģimenes diena” organizēšanas vajadzībām, ievērojot Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 (2016.gada 27.aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Personas datu apstrādes pārzinis ir Salaspils kultūras nams, reģ. Nr. 90011556135, adrese: Līvzemes iela 7, Salaspils, Salaspils novads, LV – 2169, tālr.nr. 67941163, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Tiesiskais pamats laulāto pāru datu apstrādei ir laulātā pāra sniegta piekrišana dalībai pasākumā “Ģimenes diena”, iesniedzot pieteikumu. Laulātā pāra pieteicējs ir atbildīgs par piekrišanas saņemšanu un apņemas informēt laulāto pāri, par to personu datu apstrādi, kas saistītas ar šī pieteikuma iesniegšanu.

Informējam, ka pašvaldības organizēto publisko pasākuma laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls var tikt publicēts Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos informācijas atklātības un sabiedrības informēšanas mērķa nodrošināšanai.  Vairāk informācijas par veikto personas datu apstrādi pieejama http://www.salaspils.lv/privatums-politika.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis