Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Uzmanību – detektīvs!

Katrs cilvēks jau kopš bērnības ir sapņojis, par ko kļūs, kad izaugs liels. Par to, kā sapņi piepildās, mēs zinām pastāstīt katrs no savas pieredzes, taču noteikti kāds ir vēlējies kļūt kā Šerloks Holmss un atklāt dažādus noziegumus. Kultūras nama “Rīgava” vasaras dektīvstudija bērniem ļaus izmēģināt un pārliecināties par savām dedukcijas, analītiķa un izmeklētāja spējām jau bērnībā.

Detektīvstudija bērniem – tās būs četras nodarbības 1,5 – 2 stundu garumā sākot no 12. - 15.augustam kultūras namā “Rīgava”. Atkarībā no vecuma bērni tiks sadalīti grupās un veiks dažādus uzdevumus, spēlēs spēles, veiks eksperimentus, darbosies individuāli un komandā – darīs visu, kas attīsta uzmanību, loģisko domāšanu un novērošanas spējas. Turklāt ceram, ka tas viss būs arī aizraujoši un jautri.

Visus interesentus gaidīsim pieteicamies līdz 6.augustam pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pie kultūras nama dežuranta. Dalības maksa par visām nodarbībām – 5 Ls. Sīkāka informācija vasarā pa tālruni 26442509. 

detektivA

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis