Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ziemassvētku sajūtu gaidot

Var jau būt, ka ir tā, ka vislielākā vēlēšanās ir ierakties dziļi siltā alā un kā tradicionālajam lācim aizmigt klasiskajā ziemas miegā ar visām komplektā solītajām ekstrām - medainas ķepas sūkāšanu un trauksmainiem sapņiem par pavasari un varoņdarbiem un bez nekādiem modinātājpulksteņiem, bez slapjdraņķiem uz ielām un personīgajā dzīvē. Bet kas Tev to dos? Ar to mēs arī atšķiramies no lāčiem, un tā mums arī vajag.
Un vēl, esam pārliecināti, mums vajag tās Ziemassvētku gaidīšanas sajūtas, ko dāsni piedāvājam arī mēs kultūras namā "Rīgava".
  • Sestdien, 19. decembrī plkst. 11.00 - koncertuzvedums "Cimdiņa stāsts" kopā ar pašiem mazākajiem amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem. Ieeja par ziedojumu Bērnu Slimnīcas fonda programmai "Drošais apmetnis".
  • Sestdien, 19. decembrī plkst.17.00 - pieaugušo amatiermākslas kolektīvu koncerts "Ziemas sajūtas" kopā ar solistu Nikolaju Puzikovu. Ieeja par ziedojumu Bērnu Slimnīcas fonda programmai "Drošais apmetnis".
  • Svētdien, 20. decembrī plkst.12.10 pēc svētās mises plkst.11.00 Dievmātes Marijas Sv. Rožukroņa karalienes baznīcā - kora "Elpa" koncerts.
  • Svētdien, 20. decembrī plkst. 17.00 - eglīte mazajiem salaspiliešiem "Sunītis un Kaķīte svin Ziemassvētkus". Biļetes 4 EUR Biļešu Paradīzē un kultūras nama kasē.
  • Pirmdien, 21. decembrī plkst. 19.30 - Koncerts "Ziemassvētki. Oranžs, sarkans un sudrabaini zils" ar Evitu Zālīti, Ilzi Grunti un Ievu Nīmani. Biļetes 3 EUR; un 2 EUR pensionāriem un skolēniem.
Un lai piepildās šajos Ziemassvētkos vislielākā klusi lolotā vēlēšanās!
Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis