Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Teiksim “atā” vasarai Doles salā!

atvasara soc.tikli

Svētdienas dienā modiniet ģimeni, draugus un paziņas ar aicinājumu pavadīt lielisku dienu! Meklējiet piknika grozu, salieciet tur visus kārotos gardumus, izpuriniet kādu lielu segu, lai visi uz tās var satilpt, paņemiet kādu bumbu, badmintona nūjas vai ģimenes mīļāko galda spēli un posieties uz Daugavas muzeja parku, kur notiks pasākums “AT (ā) VASARA DOLES SALĀ”. No plkst. 15- lielais PIKNIKS (darbosies arī kafejnīcas), mūzika un brīvdabas kino, saules peldes un zumbas meistarklase kopā ar Kristīni un Santu. Noteikti jāpiedalās!

Savukārt plkst.19.00 jūs priecēs dziedātāja Aija Vitolina ar pavadošo grupu koncertā “SAULRIETU DIENVIDU SKAŅĀS”.

BIĻETES: pieaugušajiem 9 eiro, bērniem no 12 - 17 gadu vecumam, pensionāriem, 2.un 3.grupas invalīdiem (uzrādot apliecību) 5 eiro, bet bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot) un 1.grupas invalīdiem ieeja BEZ MAKSAS. Biļetes varēs iegādāties uz vietas Daugavas muzejā pasākuma dienā.

Pasākuma organizators ir PI "Salaspils kultūras nams". Organizators var izdarīt foto un video uzņēmumus pasākuma norises vietā vai tuvākajā apkārtnē . Ja Jūs ierodaties pasākuma vietā, Jūs apzināties, ka Jūsu attēls var tikt uzņemts un izmantots publicitātes mērķiem.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis