Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Seminārs „Kultūras projekti ceļā uz Latvijas simtgadi” 27.janvārī kultūras namā „Rīgava”

kulpr1 0102

Lai iedzīvotājus rosinātu piedalīties Salaspils novada Kultūras projektu konkursā un iepazīstinātu ar izmaiņām Nolikumā, kā arī skaidrotu 2017. gada prioritātes, kas lielā mērā saistītas ar Latvijas valsts simtgades mērķiem, interesentiem tika rīkots informatīvi praktisks seminārs.

kulpr2 0102

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017. līdz 2021. gadam, lai aptvertu un pilnvērtīgi izstāstītu valsts veidošanās stāstu un galvenos vēsturiskos notikumus. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

kulpr3 0102

Salaspils kultūras nama „Rīgava” direktore Indra Trofimoviča un metodiķe kultūras jautājumos Agnese Reķe iepazīstināja klātesošos ar Latvijas simtgades svinību ideju, mērķiem, aktivitātēm republikā un rosināja apdomāt, kas raksturīgs tikai Salaspils novadam, un iesaistīties simtgades pasākumu organizēšanā ar savām idejām. Seminārā tika vērsta uzmanība uz rūpīgu Nolikuma izlasīšanu un skaidrots katrs punkts, lai izvairītos no biežāk pieļautajām projektu iesniedzēju kļūdām. Šī gada projektu iesniedzējiem jāņem vērā, ka ir stājušās spēkā izmaiņas Nolikumā, kas saistītas ar atskaitīšanās kārtību.

kulpr4 0102

Individuālas konsultācijas projektu iesniedzējiem pieejamas, piesakoties pie metodiķa kultūras jautājumos e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis