Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sēdies kopā ar mums laika mašīnā „Rīgavā”!

Vai mūsdienu bērni spēj iedomāties, ko darīja viņu mammas un tēti, tantes un onkuļi, kad bija mazi? Jo datoru nebija, mobilo telefonu nebija, televizorā multenes visu dienu nerādīja, un veikalā saldējumu pieveda tikai vienu reizi dienā. Tīrā garlaicība, ja tā padomā, bet ko tad īsti viņi darīja? Visu laiku mācījās un lasīja grāmatas? Bet, ja viņiem pajautātu, tad noteikti mammai un tētim būtu savs īpašs aizraujošs stāsts par kazakiem un laupītājiem, dakteriem, mājām, faņķikiem, bultām, salkām un citām mistiskām lietām.

Šogad Lielā Spēļu diena Salaspilī kultūras namā „Rīgava” būs īpaša ar to, ka lūkos atsaukt atmiņā 80.gadu pagalma un skolas spēles.19.janvārī plkst.16.00 tiek gaidīti mazie bērni kopā ar vecākiem un arī skolēni, lai kopīgi ar kluba „Zibsnis” jauniešiem ielūkotos ap 40 gadu tālā pagātnē, kad mazās tantītes māju pagalmos leca gumijas un klasītes, bet mazie onkulīši spēlēja kvadrātus, novusu, bet visi kopā vienojās kaļimbabā rotaļā. Skolā garlaicīgākas stundas laikā kādi slepus pamanījās uzspēlēt kartupeli un karātavas un mājās ziemas vakaros kopā ar vecākiem blieza riču raču, bet, kad gadījās zaudēt, tad bēdās slēpās zem galda. Protams, neiztrūkstoši arī šogad tiks noteikti labākie un veiksmīgākie spēlētāji, kas tiks pie pārsteigumu balvām. Tāpat arī ikviens Lielās Spēļu dienas dalībnieks saņems bērnības lielāko kārumu.

Ja kādam bērnībā ir bijusi fantāzija paceļot laika mašīnā, tad, lūk, šī te ir iespēja atgriezties bērnībā, jo uz priekšu mūs ved sapņi, bet atpakaļ atmiņas. Atnāc, un vēl viena svētdiena tavā dzīvē būs jaukāka!

LSD afisha2

 

Birkas:Rīgava

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis