Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils Kultūras nams aicina: pasākumu kalendārs augustam

Vasaras nogurdinātajiem pilsētniekiem augustā esam sarūpējuši veldzējošu, bet gardu kā saldējums ar melleņu zapti pasākumu programmu. Zaļumballe, brīvdabas kino, koncerts mūzikas gardēžiem – izklaide katrai gaumei tepat, pie mājām, mūsu Salaspilī!

MINIONU BALLĪTE BĒRNIEM

minioni

11.augustā plkst. 15.00, ieskandinot Simtgades zaļumballi, aicinām lielos un mazos uz simtgades episkāko Minionu Dūmburbuļu ballīti, kas notiks Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā. Būs konkursi, atrakcijas, burbuļi, cukurvate, popkorns un citi kārumi, un, protams, Minioni – mazi, dzelteni, neganti un ļoti smieklīgi! Ieeja bērniem no nulles līdz simts gadiem - brīva!

SIMTGADES ZAĻUMBALLE

zalumballe

11.augustā plkst. 20.00 ielūdzam Jūs uz Simtgades zaļumballi Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā. Simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas visā Latvijā un pasaulē pāri pakalniem, jūru un upju krastos, pilsdrupu estrādēs, parkos un pļavās tiks rīkotas Zaļumballes lauku kapelu, orķestru muzikantu, ziņģētāju vai tautas mūzikas ansambļu pavadībā. Salaspiliešus un pilsētas viesus izklaidēs grupa “Bučbend”. Ieeja brīva!

LĪNIJDEJU FESTIVĀLS NACIONĀLAJĀ BOTĀNISKAJĀ DĀRZĀ

11.augustā plkst. 12.00 Nacionālajā botāniskajā dārzā notiks līnijdeju festivāls “Dāliju liesmās”. Ziedu ielenkumā, dārzkopības mīļotājiem “ķemmējot” stādu gadatirgus bodītes, krāšņos tērpus un ritmiskos deju soļus rādīs līnijdeju dejotājas. Nāciet atbalstīt Salaspils līnijdeju grupu  “Lucia’s linedance”! Vēršam Jūsu uzmanību, ka ieeja botāniskā dārza teritorijā ir noteikta saskaņā ar cenrādi.

PRĀTA SPĒLES

PRATA SPELES_internetam_Salaspils

PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS ir izklaidējoša komandu erudīcijas spēle, kas aicina pārbaudīt sevi un uzzināt ko jaunu par Latviju. Turnīrs notiks k/n “Rīgava” telpās 11.augustā plkst.12.00. Vairāk informācijas organizatoru mājas lapā: http://lv100.prataspeles.lv/

BRĪVDABAS KINO “BLĒŽI” un tikšanās ar Ievu Florenci

TV bleezhi

16. augustā plkst. 22.00 Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā Intars Rešetins raudās, Rēzija Kalniņa dominēs, Ralfs Eilands pakļausies, bet Ieva Florence izģērbsies jaunajā Andreja Ēķa komēdijā “Blēži”. Kā odziņa uz svētku tortes būs tikšanās ar šarmanto, talantīgo jauno aktrisi Ievu Florenci. Ar Ievu varēs klātienē tikties ikviens, kas ieradīsies uz seansu nedaudz ātrāk. Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs - 3 EUR.

KONCERTS “SKANOŠIE LAIKMETI”

TV skanoshie

23.augustā plkst. 19.00 Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā Jūs priecēs latviešu mūziķi ar multimediālo koncertprogrammu “Skanošie laikmeti”. "Skanošie laikmeti" ir multimediāls stāsts par Latvijas vēsturi, kur skaņu paletē savijas latviešu, lībiešu, čigānu, poļu, krievu, ebreju un citu tautu tradicionālā mūzika, arī dažādos laikmetos tapusi oriģinālmūzika, tostarp miniatūras, kuru autori ir vairāki Latvijā dzīvojoši komponisti. Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs - 4 EUR.

Tiekamies!

Jūsu Salaspils Kultūras nams

www.salaspilskultura.lv

https://www.facebook.com/SalaspilsKultura/

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis