Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nāciet uz Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzu!

kinoafisa 1

Šo piektdien apmeklētājiem vārtus vērs jaunais un ilgi lolotais Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs. Radis vietu aiz kultūras nama „Rīgava”, tas gaidīs savus viesus šīs vasaras notikumā – dārza atklāšanā 28.augustā plkst.19.30. Pēc svinīgās ceremonijas un dārza ieskandināšanas kopā ar saksofonistu Aigaru Raumani, sitamo instrumentu grupu „RhythMixx”, vokālajiem ansambļiem „Vējā” un „Vālodzīte”, baudīsim „Latvian Sound Quartet” koncertu ar ļoti intriģējošu nosaukumu „Skaņas un smaržas virmo vakara gaisā”. Virmot palīdzēs četras burvīgas mūziķes – Jana Kļevicka (oboja), Līva Plociņa (vijole), Māra Botmane (čells) un Roksana Kenžejeva (klavieres). Dārzā uz brīdi būs piestājušas arī mākslinieces Ingas Pērkons gleznas, kuras vēlāk būs aplūkojamas kultūras namā „Rīgava”.

Nākošais vakars – sestdiena būs īstens saldais ēdiens kino mīļiem, kad Mūzikas un mākslas dārza siena pārvērtīsies par milzīgu filmu ekrānu. Vakars plkst.17.00 iesāksies ar animācijas filmu programmu „10 neparasti stāsti maziem un lieliem bērniem. Tā būs unikāla iespēja noskatīties vienkopus režisora Nila Skapāna plastilīna tehnikā veidotas filmiņas, kas priecēs bērnus, bet būs saistošas arī pieaugušajiem.

Plkst. 18.30 demonstrēsim šī gada dokumentālo filmu „Freimis. Mārtiņš Freimanis”, kurā apkopoti spilgtākie fragmenti no koncertierakstiem, intervijām un aizraujošākajiem brīžiem Mārtiņa dzīvē. Pirms filmas tiksimies ar filmas veidotājiem. Plkst.20.00 mākslas filma „Dižais skaistums” (Itālija, Francija), saņēmusi augstākās godalgas, atzinības visos lielākajos filmu festivālos un pelnīti nodēvēta par gada skaistāko filmu. Bet, kino sestdienas noslēgumā, plkst.22.30 - 1961.gada filma, kino klasikas pērle „Brokastis pie Tifānija” ar apburošo Odriju Hepbernu galvenajā lomā. Šī filma tiek demonstrēta sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā, un ikviens to varēs noskatīties bez maksas.

Biļešu cena kino vakaram ir ļoti demokrātiska – bērniem līdz 14 gadu vecumam – 1 EUR, pieaugušajiem – 2 EUR. Līdzi ņemiet siltus pledus un draugus. Ērti krēsli un kafejnīca būs tepat uz vietas. Lietussargus gan atstāsim mājās, jo laiks solās būt kā uz pasūtījumu, vispiemērotākais brīvdabas kino baudīšanai.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis