Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nedēļas nogale jau pavasara noskaņās

Pavasara tuvošanās liek sevi manīt nepārprotami, un pie katra tā atnāk vien sev zināmos veidos. Īsti pavasarīgs noskaņu ziņā ir šīs nedēļas nogales kultūras piedāvājums Salaspils novadā, un ar mūžam aktuālu dainu:

„Stundu stāvu domādama,
Kam lai sēžu kamanās…”

Jo sestdien, 25. februārī gaidāmi divi lustīgi sarīkojumi – krievu tradīciju svētki „Masļeņica” un tautas deju kolektīvu koncerts „Esi laimīgs dejojot”.

Maslenica 25_02

Jau pazīstama tradīcija Salaspils novadā ir krievu tradīcijas svētku - Masļeņicas svinēšana. Plkst. 12.00 pie Sporta nama Smilšu ielā 1 ies vaļā ķekatas un rotaļas, dziesmas un dejas kopā ar autentisko folkloras grupu „Iļjinskaja pjatņica” un Salaspils kultūras nama „Enerģētiķis” kolektīviem „Karuselis”, „Otrada”, „Sunrise”. Kā allaž, būs tēja un pankūkas, un gaidāmas zirgu izjādes.

Laimigs dejojot_IV

Vakarpusē plkst. 18.00 kultūras namā „Rīgava” Līvzemes ielā 7 sāksies arī par tradīciju kļuvušais A grupas tautas deju kolektīvu koncerts „Esi laimīgs dejojot”, kas norisināsies jau ceturto reizi. Salaspils novada deju kolektīvu „Ūsiņš” un „Austriņš” vadītājs Mārtiņš Pēdājs aicinājis kopā draugus – jauniešu deju kolektīvu „Dzīpars” (Rīga), tautas deju ansambļus „Svīta” (Tukums), „Uguntiņa” (Rīga), „Katvari” (Limbaži), bet kopā ar jauniešu deju kolektīvu „Austriņš” dejos arī ņiprie Salaspils „Sienāzīši”.

Un tad jau, cerams, mums kopīgiem spēkiem izdosies izvilināt saulīti no mākoņiem!

Informāciju apkopoja
Agnese Reķe,
Salaspils kultūras nama „Rīgava” metodiķe kultūras jautājumos

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis