Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nedēļas nogalē maģiskais cirka šovs un Knuta diena

Šonedēļ Salaspilī sagaidām cirka „Karabas” izrādi ar iluzionista Gabriela Gota maģisko šovu un ikgadējo Knuta dienu, kas Salaspilī norisināsies nu jau 16. reizi un ir veltīta Knuta Skujenieka dzīvei un daiļradei.

Piektdien, 23. septembrī plkst. 19.00 – Salaspils novada kultūras namā „Enerģētiķis” notiks cirka „Karabas” izrāde - iluzionista Gabriela Gota maģiskais šovs, kurā arī piedalās žonglieri, klauni, dresētāji un ekvilibristi. “Triki, kurus skatītāji ieraudzīs jaunajā programmā, ir oriģināli, kurus iepriekš neviens nav redzējis” sola mākslinieks Gabriels Gots. „Es rūpīgi sekoju tam, lai manā šovā būtu svaigas idejas, cenšos pievienot savu rokrakstu. Šovā ir arī leģendāri triki, tādi kā Harija Hudīni atbrīvošana, taču tie pārveidoti speciāli man un rada pilnīgi citu efektu. Vēl neatklāšu visus noslēpumus, jo tas būs patīkams pārsteigums skatītājiem, bet varu teikt, ka programma pārsteigs ar oriģinalitāti un svaigu gaisu, es arī parādīšu trikus, ko esmu izdomājis pats.”

Septembris Salaspilī viennozīmīgi tiks pavadīts Knuta Skujenieka zīmē.  Kā reiz teica pats Knuts: „Cik tas ir aizkustinoši, ka, ejot tepat uz bodi, pa ceļam satiktie cilvēki, mani sveicina.” Cik patiesībā viss ir vienkārši – pamanīt otru! Sestdien, 24. septembrī  plkst. 16.00 Salaspils kultūras nama „Enerģētiķis” telpās visi laipni aicināti uz ikgadējām Knuta dienām, kas šogad notiks jau 16. reizi. Viesos dzejnieks Knuts Skujenieks, dzejnieks Māris Salējs, mūziķis Uldis Fridrihsons un izdevniecības "Jumava" pārstāvji. Apskatāma arī fotogrāfiju izstāde "Knutifikācija". Izstādi veidojuši foto mākslinieki Viktorija Eksta un Paulis Jakušonoks, un radošo ideju viņi komentē šādi: "Knutifikācija ir  process, kuru izejot, tu atbrīvojies no ilūzijām. Dzejnieks ir, kamēr viņš raksta. Knuts Skujenieks vairs neraksta, bet turpina būt dzejnieks, aktīvs sabiedrisko procesu vērotājs, radoša personība, cilvēks, kura dzīve iedvesmo un liek domāt, akcentējot cilvēcību, drosmi, brīvību, bezkompromisu nostāju ikvienā jautājumā. "Post" radīšanas stāvoklī viņš atskatās uz savu ceļu un dod iespēju sekot savai esībai pirms un pēc." Ieeja Knuta dienā bez maksas!

Agnese Reķe, Salaspils novada kultūras metodiķe

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis