Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

"Mana kaķa dienasgrāmata"- pikanta komēdija pieaugušajiem

Salaspils novada kultūras namā „Rīgava”

6.decembrī plkst.19.00

Stand-up komēdija pieaugušajiem

MANA KAĶA DIENASGRĀMATA

Dramatizējums, režija- Ivars Lūsis

Kaķa lomā- Jānis Jarāns

Tautā bieži ir dzirdēts teiciens- nevis kaķis dzīvo pie mums, bet gan mēs dzīvojam pie kaķa. Ja kāds vēl par to šaubās, tad izrāde „Mana kaķa dienasgrāmata” par to neatstās ne mazākās šaubas. Izrādē rotaļīgā un asprātīgā veidā tiks apspēlēta saimnieku dzīve, tikai no kaķa redzējuma. Dažādas dzīves situācijas, kas pirmajā mirklī līdzinās rutīnai, iegūst pilnīgi jaunu kvalitāti, ja uz to visu paskatās ar „īstenā mājas saimnieka acīm”.

Pikanti, smieklīgi, reizēm pat ar nelielu rupjības un cinisma devu tiks parādīts viss, ko jūsu neatkarīgais mīlulis domā par jums.

Fragments no kaķa dienasgrāmatas:

-Pieslapināju zem krēsla. Labi! Garlaicīgi. Atcerējos savu trauksmaino jaunību, kā mani pieķēra virtuvē pie kondensētā piena bundžas! Paspēju iebāzt ķepu bundžā līdz pašam elkonim. Atnāca Viņi un tak sāka bļaut. Palīdu zem gultas. Guļu zem gultas, laizu ķepu- ņirdzu. Biju lepns par sevi.

-Šodien man ir uznācis slinkums. Slapināt slinkums, ieēst vairs nevaru. Ielīdu skapī, snaužu. Viņi nervozē, tramīgi skatās, vēl nezin, ko Viņiem būšu sagatavojis. He!

Biļetes Biļešu Paradīzē   5.27Ls €7.50;  4.92Ls €7.00; 4.22Ls €6.00; 3.16Ls €4.50

Birkas:Izrāde

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis