Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līnijdejotāju šovā uzvaras laurus plūc mājinieces

linij1 07022017

28.janvārī Salaspilī pulcējās līnijdejotāji no Latvijas malu malām, lai piedalītos šovā “Snap you fingers”, kas norisinās jau piekto gadu pēc kārtas. Tālais ceļš nevienam līnijdejotājam nebija šķērslis, jo bija prieks atkal satikties un uzdejot.

Šoreiz pasākums notika k/n “Rīgava”, jo mūsu “Enerģētiķi” gaida lielie celtniecības darbi un, ja tā var teikt, “lielās pārvērtības”. Paldies kultūras nama “Rīgava” kolektīvam par uzņemšanu savās telpās un paldies “Enerģētiķa” kolektīvam par atbalstu pasākuma organizēšanā!

linij2 07022017

“Rīgavā” jau no paša rīta sākās rosība- dalībnieku sagaidīšana un pēdējie mēģinājumi pirms uzstāšanās. Pavisam sabrauca desmit kolektīvi. Prieks bija satikt līnijdejotājus no deju grupām- “Country & More”, “City Dancers”, “Čaklās kājas”, “The Hop”, “ Zilā Lupīna” (Rīga), “Rose River” (Rožupe), “Chilly Cha Cha” (Kārsava), “Hot Boots” (Bauska) un “Latte” (Ķekava). Katra grupa šim koncertam bija sagatavojusi divas dejas- vienu kantrī sitlā un otru - grupas iecienītākā stila deju.

Kad zāle bija piepildīta ar skatītajiem, šovs varēja sākties. Šogad - ar kopīgu visu kolektīvu uznākšanu un deju “Contry Roads”, kura ir ļoti iecienīta līnijdejotāju vidū, kā arī kļuvusi par sava veida himnu.

linij3 07022017

Katra deja bija kā priekšnesums, kā stāsts ar savu raksturu, noskaņu, attieksmi un ar savu skatuvisko risinājumu. Līnijdeja pēc savas sākotnējās ieceres ir deja līnijās. Bet mūsu koncertā mēs brīnišķīgi pārliecinājāmies, ka līnijdejotāji veiksmīgi izmanto visu deju grīdu un aizrautīgi veido dažādus zīmējumus un soļu kombinācijas – un tieši tas padara deju interesantāku un priekšnesumu spilgtāku. Kultūras nama zāle tika piepildīta ar skanīgu mūziku un ritmiskiem deju soļiem. Koncerta vadītāju lomā bija iejutušies Karīna Matuseviča un Atis Zābergs.

linij4 07022017

Koncerta priekšnesumus vēroja un vērtēja kompetenta žūrija. Žūrija bija patīkami pārsteigta par līnijdejotāju sagatavotajiem spilgtajiem un krāšņajiem deju priekšnesumiem. Žūrija katram kolektīvam pasniedza pateicības rakstu par piedalīšanos šovā un nomināciju, kas pēc viņu vērtējuma raksturoja priekšnesuma būtību. Žūrijā strādāja Latvijas līnijdeju un kantri vesterna asociācijas prezidente Dzintra Rozīte, kura atzinīgi novērtēja līnijdejotāju sniegumu. “Paldies Lūcijai Sniķerei par labi noorganizēto un interesanto līnijdeju šovu, kas šodien norisinājās Salaspilī. Ir lieliski, ka Latvijā ir tik daudz aizrautīgu un interesantu kolektīvu, un tos var redzēt vienuviet. Ir lieliski, ka Latvijā ir šāds tradicionāls festivāls, kur kolektīvi var sevi parādīt un uztrenēt iemaņas dejot publikai, kas nebūt nav viegli. Novēlu, lai šis festivāls kļūst aizvien populārāks un lai tajā piedalās arvien vairāk jaunu kolektīvu,” teica Dz. Rozīte.

linij5 07022017

Šova “Grand Prix” šogad ieguva mājinieku līnijdejotāju grupa- “Lucia’s Linedancers” Lūcijas Sniķeres vadībā. Paldies Lūcijai un viņas komandai par šova organizēšanu un priekšnesumu sagatavošanu!

Līnijdejotāji pēc koncerta vēl kavējās atmiņās par piedzīvotajiem mirkļiem. Bija iespēja visiem uzkavēties, aprunāties, iepazīties, dalīties iespaidos, sveikt vienam otru. Protams, visi dejotāji gaidīja sadancošanās daļu, kad varēs “laisties” deju ritmos un izdejot pašu izvēlētās dejas.

Līnijdejotāji devās mājup ar jauniem iespaidiem, jaunām iecerēm, idejām, kā arī ar cerību tikties nākošgad līnijdeju šovā “Snap your fingers”.

Andra Ozoliņa, “Lucia’s Linedancers”

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis