Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Liepājas Leļļu teātra izrāde Diegabundža

diegabundza

Dziesmu spēle bērniem „Diegabundža „ pirmizrādi Liepājas leļļu teātrī piedzīvoja 2013.gada 19.janvārī. Par pamatu izrādes tapšanai ir ņemts 2009.gadā tapušais Kaspara Vecvagara dzejas un mūzikas albūms ar tādu pašu nosaukumu. Autors uzsver, ka mūsdienu tehnoloģiskajā sabiedrībā trūkst patiesas saskarsmes ģimenes locekļu starpā un piedāvā „Diegabundžu”, kā iespēju ģimeniskai kopābūšanai.

Arī izrādes režisore Lelde Kaupuža –Eglinska izrādē turpina autora domu: „Celšanās, gulēt iešana, došanās uz bērnudārzu un atpakaļ, rotaļāšanās, iešana uz parku, - visi šie ikdienišķie notikumi, kuri atkārtojas no dienas dienā, pieaugušajam var šķist kā pelēka rutīna, savukārt bērna acīm tie atklājas kā milzīga piedzīvojumu jūra, kā krāšņa un vēl neatklāta pasaule. Diegabundža tas ir aparāts ar kura palīdzību var viens otru sadzirdēt. "Diegabundža" tas ir stāsts par kopābūšanu un mīļumu.”

Izrādes veidotāji atteikušies no Liepājas leļļu teātrim ierastajiem izrādes veidošanas paņēmieniem : paaugstinātas skatuves, priekškara, lellēm, polsterētiem kostīmiem, priekšplānā atstājot aktieru personību, savstarpējo saspēli un dziedāt prasmi.

Izrādes mākslinieces M.Mielava un I.Ādmine. Lomās: D. Doroškeviča, M.Enkuzena, M.Millers.

2010. gadā albūms „Diegabundža” ieguva titulu, kā labākais bērnu mūzikas ieraksts.

Režisore L.Kaupuža-Eglinska 2012.gadā ieguvusi Teātra mākslas maģistra grādu LKA. Līdz šim iestudējusi bērnu izrādes Liepājas teātrī „Kā brālītis trusītis izglāba lauvu” (2009) un „Nezinītis” (2010), Liepājas leļļu teātrī „Lāčradzis” (2012).

Biļetes Ls 2,00; Ls 1.50

Kase: P.O.T.C. 15.00-21.00; t. 67941163

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis