Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laba diena jūsmājās!

Tā nu ir iegadījies, ka šī nedēļa iekrāsojusies no abiem galiem svētku krāsā gluži kā sarkanbaltsarkanās lentītes, kas mūs vieno šai laikā.
Aicinu ieskatīties tuvāko pasākumu afišā.

  • Piektdien, 22.novembrī plkst.18.00 - plkst.21.00 diskotēka tīņiem. Par mūziku gādās DJ Minty. Ieeja 1,5 Ls (2,14 euro).
  • Sestdien, 23.novembrī plkst.19.00 - Brāļu Auzānu koncerts "Vakariņas uz sešiem". Kā zināms, Salaspilī Auzānu projekti vienmēr ir bijuši iemīļoti un labi uzņemti, kā tas notikti būs arī šoreiz. Biļetes Ls 5; 4 (7,11; 5,69 euro) kasē un Biļešu Paradīzē.
  • Nepacietīgi gaidu pieteikumus rotu darināšanas darbnīcai sutažas tehnikā. Nodarbība iecerēta ceturtdien, 28.novembrī plkst.19.00, kad meistare Ilze Siliņa ierādīs auskaru un brošu darināšanas smalkumus. Visi materiāli un iedvesma garantēta uz vietas. Dalības maksa 5 Ls. Rotu daži paraugi pielikumā. Kas zina, varbūt rodas ierosme orģinālām Ziemassvētku dāvanām?!

Paturot prātā, ka tikai katra paša ziņā, cik košas iekrāsot sava novembra krāsas, tas pagaidām viss.


Agnese Reķe
kultūras pasākumu organizatore,
Salaspils novada kultūras nams "Rīgava"
t. 67910477

Birkas:Kultūra

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis