Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kultūras pasākumi Salaspilī līdz gada nogalei

jaungadsprim

Ziemassvētku apsveikumu kartiņas ir kā smaids. Ja Tev kāds uzsmaida, rodas vēlēšanās taču smaidīt pretī.

Apsveikumi ir arī kā sniega pikas. Hop! Tu met kādam piku, un Tev kāds atkal atmet savējo! Visiem prieks. Beigās sanāk tāda pikošanās ar smaidiem, ja jau sniega šogad nav.

Kultūras nams „Rīgava” nu sūta savējo Ziemassvētku sveicienu saviem draugiem!

rigavaapsveikums

Šovakar, 22. decembrī plkst.19.00 kultūras namā „Rīgava” Ziemassvētku sveicienus sūtīs un īstās sajūtas koncertprogrammā „Ziemassvētki” uzburs dziedātāja Inese Ērmane, kurai šogad ir iznācis debijas solo albums, aktieris, dziedātājs, Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope un komponists Jānis Ķirsis pie klavierēm. Dzirdēsiet iemīļotas un sirsnīgas Ziemassvētku melodijas jaunās skaņās gan no pasaules klasikas, gan no Raimonda Paula, Jāņa Ķirša, Jāņa Lūsēna un citu komponistu repertuāra.

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī plkst. 12.00 kultūras namā „Enerģētiķis” šovprogrammu studijas „Kolizejs” uzvedums, pasaka – detektīvs bērniem un pieaugušajiem „Buratīno Jaungada piedzīvojumi” (izrāde krievu valodā). No tā brīža, kad pēkšņi pazudusi zelta atslēdziņa no noslēpumainajām, slepenajām durvīm, sākas izrāde ar visu iemīļotajiem personāžiem: Buratīno, Karlo tēti, runci Bazilio, lapsu Alisi, bruņurupuci Tortillu, Salaveci un Sniegbaltīti.

uratino

Kultūras namā „Enerģētiķis” Jaungada naktī notiks krāšņa izklaides programma „Gaiļa gada brīnumi”, uz kuriem gan visas biļetes jau ir pārdotas. Taču ikviens Salaspils izdzīvotājs un viesis ir aicināts Vecgada vakarā plkst. 23.30 būt laukumā pie Salaspils novada domes un sagaidīt Jauno gadu kopā ar labām domām, domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara svētku uzrunu un krāšņu uguņošanu. Laimīgu Jauno 2017. gadu!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis