Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kultūras notikumi 24. - 27. novembrī

Dienas īsas kā sveču galiņi, taču piepildītas līdz malām ar emocijām – saviļņojošām līdz asarām un savu reizi arī smiekliem. Šonedēļ Salaspils kultūras kalendāra lapaspusēs kino, ugunīgi mūzikas ritmi, Laika ritējums caur kokļu stīgām, ilgas pēc leduspuķēm un mīlestības pinekļi.

Pēc izpārdotām visām biļetēm uz filmu „Melānijas hronika” Salaspilī, kultūras namā „Rīgava” tiek rīkots papildseanss ceturtdien, 24. novembrī plkst. 20.00. Saglabāt cerību, saglabāt tādu cilvēku sevī, kurš ir stiprāks par badu, aukstumu, nežēlību, pat par nāvi, un ir spējīgs uzņemties atbildību par līdzcilvēku, palīdzēt citiem, – tāds ir kinofilmas par Melāniju Vanagu apliecinājums gaišajam pasaulē. Vairāk par filmu šeit.

Concerto Ritmico

25. novembrī plkst. 19.00 Salaspils kultūras namā "Rīgava" Salaspils Mūzikas skolas jauniešu ansambļa ''Rhythmixx'' unikālajā koncertā „Concerto Ritmico” spēlēs Laima Viškinte (klavieres), Ieva Zālīte (klavieres), Līva Ozoliņa (marimba), Emīls Saulītis (klavieres), Niks Grīns (perkusijas, bungu komplekts), Aleksandrs Kokorevičs (bungu komplekts, perkusijas). Programmā dažādu žanru kaverversijas, sākot ar filmu mūziku un beidzot ar visiem zināmiem radio hītiem. „Klausītājus sagaida ugunīgi ritmi un dzīvespriecīga virtuozitāte, kam pretstatā klāt nāks arī maigas un relaksējošas melodijas, kas kopumā ikvienam apmeklētājam dos neaizstājamu pozitīvisma lādiņu,” sola ansambļa vadītājs Oļģerts Dreimanis.

Gaismas ceļā_afiša2016-A3

Šī gada Adventa laikā jau ceturto reizi klausītājus aicina Kokļu mūzikas festivāls „Gaismas ceļā”. Trīs koncertos – tostarp Salaspils novada kultūras namā “Rīgava” klausītāji varēs baudīt latviešu komponistu mūziku un jaundarbus koklēm. Salaspils koncertā 26. novembrī plkst. 17.00 muzicēs pieredzējušākie festivāla dalībnieki – kopskaitā 80 koklētāji no Babītes, Baldones, Cēsīm, Grobiņas, Jūrmalas, Ķekavas, Rīgas, Tukuma un Valmieras, kas Laika tēmu izspēlēs filozofiskā skatījumā. Vairāk par festivālu šeit.

Pilsetas egles_iedegsana

Svētdien, 27. novembrī plkst. 16.00 pie kultūras nama "Enerģētiķis" gaidāma pārsteigumu pilna pilsētas Egles iedegšana. Ar dziesmām koncertprogrammā "Leduspuķes Tavā logā" priecēs Nacionālā teātra aktrises Dita Lūriņa un Zane Dombrovska, kā arī mūziķis Aigars Voitišķis. Vairāk šeit.

Pēc tam plkst. 17.00 kultūras namā „Rīgava” teātra „RaCoco” muzikāla komēdija trīs cēlienos „Septiņas vecmeitas”. Vecmeitu lomās iejutīsies Latvijā labi pazīstamas un leģendāras aktrises. Olga Dreģe par izrādi: „Lai sievietes paraugās uz sevi no malas un pasmaida par savām aplamībām, ko pielaidušas līdz sirmam vecumam. Tas ir amizanti un priecīgi.” Vairāk šeit.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis