Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kamermūzikas cienītājiem

Afisa final

Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzs ir kā maza oāze, kurā smelties mieru un iedvesmu. Tā ir vieta, kur kopā ar draugiem svaigā gaisā zaļojošā un ziedošā pasaulē bagātināt garu un dvēseli.

Šeit jau ir izskanējis Nacionālo Bruņoto spēku bigbenda koncerts, skatītājus priecējusi dziesmu spēle „Īsa pamācība mīlēšanā” un pirmā teātra izrāde bērniem ciklā „Vasaras vakara pasaciņa mazajiem”, notikusi īsta zaļumballe Novada svētku ietvaros. Tagad ir iepriecinoša ziņa arī kamermūzikas cienītājiem. Vasarā reizi mēnesī sadarbībā ar Latvijas koncertiem piedāvāsim dažādas koncertprogrammas, un pirmā no tām jau drīzumā – 15. jūnijā plkst. 19.00.

Tenors Jānis Kurševs un pianiste Agnese Egliņa piedāvā koncertprogramu “Dzejnieka mīla”, kuras centrā ir Roberta Šūmaņa dziesmu cikls. Līdz ar šīm romantisma caurstrāvotājām lappusēm mūziķi programmā iekļāvuši arī Jāņa Ķepīša solodziesmu pērles, kas aizrauj ar savu humoru un neierasto mūzikas valodu. Dzirdēsim jaunās latviešu komponistes Lauras Gustovskas smalkās un sievišķīgās enerģijas piepildīto solo kompozīciju klavierēm “Zīds”.

Biļetes 7 EUR k.n. „Rīgava” „Biļešu Paradīzes” kasē un citās tirdzniecības vietās. Lūdzu iegādājieties biļetes savlaicīgi!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis