Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kā mēs spēlējāmies Lielajā Spēļu dienā

Nu jau ceturto gadu pēc kārtas trešajā janvāra svētdienā Salaspils kultūras namā „Rīgava” notika Lielā Spēļu diena lieliem un maziem. Šogad kopā ar brīvprātīgajiem no jauniešu kluba „Zibsnis” tika noorganizētas 7 spēļu pieturas ar mammu un tētu bērnības garšu.

8 spelju diena

Iedomājieties, nekādu datorspēļu un nekādas malā sēdēšanas! Dalībnieku uzdevums bija izspēlēt vismaz 4 dažādas spēles un savākt punktus. Te sākās īsta rosība un sacensība – tika mesti kauliņi un spēlēts riču raču, tika minēti burti karātavu spēlē, gremdēti kuģi spēlē „Kartupelis”, sargāta sava kvadrāta teritorija no pretinieka bumbas, te līdzās savām mazajām meitām klasītes un gumijas leca arī mammas, bet tie, kuriem deguns sniedzās pāri galda malai, varēja iemēģināt roku novusā. Citi varēja prieka pēc izkrāsot 1985.gadā izdotu krāsojamo grāmatiņu, spēlēt senas un neredzētas galda spēles, ieskatīties 80. un 90.gadu žurnālos „Draugs” un „Liesma”, kā arī aplūkot padomju laika saldējumu etiķetes. Spēļu dienas noslēgumā visi kopīgi spēlēja pagalma spēli „kaļimbambā” un balvā uzcienājās ar saldējuma kokteili, bet trīs veiksmīgāko un izveicīgāko skaitā šogad ierindojās un īpašās balvas saņēma Mārtiņš Zaķis, Alise Toča un Gunda Freidenfelde.

Tiekamies arī nākošgad!

Agnese Reķe, Lielās Spēļu dienas organizatore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis