Izsludināta Kultūras projektu 3. kārta

Salaspils novada pašvaldība izsludina Kultūras projektu konkursu ar mērķi noteikt Salaspils novadam atbilstošākos kultūras projektus saskaņā ar valstī noteiktām kultūrpolitikas vadlīnijām un pašvaldības prioritātēm.

2017. gadā konkursa divās kārtās tika iesniegti  deviņi projekti,  no kuriem astoņi tika atbalstīti. Īstenoti jau divi– jauniešu kora „Balsis” Valentīndienas koncerts „Mīlestība = II” Nacionālajā botāniskajā dārzā un PII „Saime” Baltā galdauta svētki”. Savukārt no projektu konkursa budžeta sadaļas „Mākslinieku un pašdarbnieku atbalstīšana” divi Salaspils amatiermākslas kolektīvi piedalījušies starptautiskajos festivālos – vidējās paaudzes deju kolektīvs „Ūsa” festivālā „Draudzības vainags” Baltkrievijā un senioru deju grupa „Madaras” mūzikas un tautas deju festivālā „Prague Summer Fest” Čehijā.

Šobrīd tiek izsludināta Kultūras projektu konkursa III kārta. Projektu iesniegšana līdz 25.augusta plkst. 13.00 Salaspils novada domes Apmeklētāju Apkalpošanas centrā. Ar Kultūras projektu konkursa nolikumu, prioritātēm, pieteikuma anketu un atskaišu veidlapām var iepazīties ŠEIT. Informāciju, kā arī konsultācijas projektu iesniedzēji var saņemt k/n „Rīgava” pie metodiķes kultūras jautājumos, iepriekš piesakoties e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
23
> Visi notikumi