Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Izskanējis koncerts “Mana Latvija”

mana latvija

15.novembrī  Salaspils kultūras namā izskanēja 1.vidusskolas māksliniecisko kolektīvu koncerts Latvijas simtgadei “Mana Latvija”, kurā piedalījās 1.klašu, 2.-4.klašu kori, koris “ Sonāre”, folkloras kopa, vokālais ansamblis “Atvariņi“, tautas deju kolektīvs “Dzīpariņš“, sporta dejas un skolotāju ansamblis. Tāpat koncertā izskanēja teātra pulciņa skolēnu rakstītās vēstules Latvijai.

Koncerts bija sirsnīgs un patriotisks ar rūpīgi piemeklētām dziesmām, dejām un priekšnesumiem. Skolas kopkora izpildījumā  koncerta sākumā braši izskanēja Latvijas himna “Dievs, svētī Latviju!“, savukārt noslēgumā-  dziesma “Ozolam“. Uz koncertu tika aicināti arī goda viesi - Ēriks Ešenvalds, Knuts Skujenieks, Anita Kārkliņa un Viktors Pizāns.

Par skaisto koncertu lielu paldies jāsaka skolotājām- Laurai  Zarovskai, Lāsmai Streiķei, Gitai Kalniņai, Andai Vaivadei, Ingai Grimai, Ingai Brūverei – Vītumai, kā arī skolotājam Uldim Tomasam Šimenam un direktorei Verai Kalniņai.

Aija Pizāne, Salaspils 1. vidusskolas skolotāja

 

“Ļoti cienītā Latvija! Dārgā Latvija! Mīļā Latvija!

Es nezinu, kā Tevi  uzrunāt. Es Tevi patiesi cienu, Tu esi man dārga un svarīga, nemaz nerunājot par to, cik ļoti mīlu Tevi! Tu esi mans miers, mans klusums un smaids, mana miera saliņa, manas mājas, bērnības šūpulis. Tu esi tā mīļā roka, kas noglāsta ik vakaru un rītu. Tu esi tas uzticamais draugs, kuram var stāstīt visu. Tu esi tā, ar kuru kopā mācos un, kad piekūstu, tad daru blēņas. Tu esi tā, kas uzada zeķes ziemā un aizved uz upi vasarā. Tu esi  mans smaids, mans prieks, mans skaistums, mans ...  Tu man esi viss, Latvija!

 Šī vēstule ir galā, bet es Tev neteikšu ne "ar cieņu, tava latviete", ne "uz drīzu redzēšanos". Pat tik vien kā "atā" es neteikšu, jo tu esi šeit un es tev blakus. Mūžīgi!”

Gunda Freidenfelde 10. b

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis