Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Iedvesmas sala sievietēm

7 nometne_sala

Vasara ir atvaļinājumu laiks, kad cenšamies izrauties no ikdienas rutīnas apļa, kāds nu kurai ir izveidojies. Viens  no tradicionālākajiem sievietes apļiem ir : mājas – bērns uz bērnudārzu vai skolu - darbs – bērns no bērnudārza vai skolas -  iepirkšanās – mājas - naktsmiers un atkal pa apli. Trīs dienu nometne sievietēm „Sala” ( no 29. līdz 30. jūlijam) ir burtiski kā iedvesmas saliņa, lai atgūtu spēkus, sakopotu domas, „uzlādētu baterijas” un, pats svarīgākais, lai iegūtu zināšanas, kā vairot savu sievišķību, kā praktiski izmantot radošumu biznesā un kā veidot veselīgu dzīves uztveri.

Salaspils novada pašvaldība ir atbalstījusi kultūras nama „Rīgava” pieaugušo mūžizglītības projektu, kura mērķis ir rosināt sievietēs izvērtēt savus iekšējos nemateriālos resursus jaunās dimensijās un, komandās praktizējot dažādus uzdevumus, stiprināt pārliecību par savu spēju veidot harmoniskas attiecības ar sevi un pasauli, radīt unikālas kultūras, sporta, izglītības vai pelnošas biznesa idejas, iemācīties novērst spriedzi un būt veselākām un papildus tam visam – atpūsties svaigā gaisā. Nometne notiks Salaspils novada Doles salā, Baltsēkļa tuvumā ar iespēju izvēlēties apmeklēt vienu vai visas trīs piedāvātās lekcijas un citas aktivitātes. Trīs zinoši lektori – Andrita Grīnberga, Vita Brakovska un Visvaldis Bebrišs - nodarbībās rosinās izvērtēt, domāt, piedalīties un dalīsies savā pieredzē.  Brīvajos vakaros dalībnieces, sanākot kopā pie ugunskura, tiks aicinātas dalīties ar iespaidiem un savām zināšanām, lai sarunās un dziesmās savstarpēji bagātinātos, savukārt no rīta sagaidītu saulrietu meditējot un vingrojot. 

Interesentes lūdzam pieteikties iepriekš e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Tālrunis papildus informācijai 26442509 (Agnese).

Nometnes „SALA” grafiks:

1) Piektdien, 29. jūlijā no plkst.15.00 – ierašanās, iekārtošanās, reģistrēšanās

1.1. Plkst. 17.00 – 20.00 – Seminārs Nr. 1 – Andrita Grīnberga MAZAIS SIEVIŠĶĪBAS CEĻOJUMS

1.2. Plkst. 22.00 – pirmais vakars pie ugunskura, sievišķīgas sarunas, vakara pelde

2) Sestdien, 30. jūlijā

2.1. plkst. 5.20 – saullēkta sagaidīšana, meditācija, mudras, rīta vingrošana

2.2. plkst. 8.00 – brokastis

2.3. plkst. 10.00 – 13.00 – Seminārs Nr. 2 – Vita Brakovska PRAKTISKAIS RADOŠUMS MANAI IZAUGSMEI!

2.4. plkst. 14.00 – pusdienas, brīvais laiks

2.5. plkst. 17.00 – 20.00 – seminārs Nr. 3 – Visvaldis Bebrišs KĀ NOVĒRST SPRIEDZI SEVĪ?”

2.6. plkst. 21.00 – vakariņas

2.7. plkst. 22.00 – otrais vakars pie ugunskura, sarunas, dalīšanās pieredzē, sadziedāšanās un izdziedāšanās kopā ar trejmeitiņām no vokālā ansambļa „Vējā” līdz pat rīta rasai …

3) Svētdien, 31. jūlijā  - nesteidzīga došanās mājup

 Visi semināri notiks brīvā dabā Doles salā, darbojoties komandās pedagogu vadībā. Projekts norisināsies nometnes stilā, piedāvājot sievietēm apmešanos uz vietas ar iespēju izmantot Doles salas tūrisma iespējas. Pateicoties novada pašvaldības atbalstam, Salaspilī deklarētajām sievietēm dalības maksa par vienu semināru tikai 3 eiro.  

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis