Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Grupai „Melansé” - 5

8 afisha melanse

27. februārī pulskten 20.00 Salaspils novada kultūras namā „Enerģētiķis” grupa „Melansé” ar skanīgu koncertu atzīmēs savu piecu gadu pastāvēšanas jubileju. Šī gada koncerts grupai būs īpašs ne tikai ar pusapaļo jubileju, bet arī ar to, ka “Melansé” sastāvā ir notikušas ievērojamas izmaiņas. Tagad “Melansé” darbojas ar citu jaudu – tā ir kļuvusi stiprāka, skaļāka un skanīgāka. Grupa pagaidām neatklāj, kādi vēl pārsteigumi  koncertā gaidāmi. Nāc un apskaties!

Kā jau ierasts, koncerts notiks nepiespiestā, brīvā gaisotnē, kur grupa izpildīs gan savas vecās un labās, gan jaunās kompozīcijas, kā arī tautai labi zināmās latviešu komponistu dziesmas.

Piecu  gadu grupas pastāvēšanas laikā „Melansé” ir uzstājusies gandrīz 100 reizes dažādās Latvijas pilsētās – Salaspilī, Rīgā, Suntažos, Straupē, Ogrē, Baltinavā, Jelgavā, Jūrmalā u.c. Jāatzīmē, ka tieši jubilejas koncerts būs 100. reize, kad grupa kāps uz skatuves.

Grupa "Melansé" dibināta 2010. gada 17. februārī. Pirmssākumi bija tikai kā kopā sanākšanas iemesls jautrai laika pavadīšanai, taču pēc neilga laika parādījās pirmie koncerti, kas iedvesmoja radīt arvien jaunas dziesmas un priecēt klausītājus.

Iepazīsti jauno „Melansé” arī tu!

Vietu skaits ierobežots. Galdiņu rezervēšana līdz 25. februārim.

Pasākumu atbalsta Salaspils novada kultūras nams “Enerģētiķis”.

Kontaktinformācija: 27079986, 26409113, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , www.melanse.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis