Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gleznu izstāde „Manā dvēseles istabā”

izstade mana dveseles istaba

Šī ir pēc skaita nu jau piektā Salaspils Dienas centra personām ar funkcionāliem traucējumiem gleznu izstāde. Izviesojusies Salaspils domē, Botāniskajā dārzā, Ķekavā un Rāmavā, tagad tā ar savu krāsainumu priecēs kultūras nama „Rīgava” apmeklētājus. Šajā izstādē apskatāmi darbi, kas ikdienā tapuši, izmantojot mākslas terapijas metodes.

Mākslas terapija ir cilvēka dvēseles, emociju, domu, pārdzīvojumu un jūtu atspoguļošana mākslas formā, kas ir iekšējs, dziļi dziedinošs process terapeitiskā nozīmē ar mērķi harmonizēt fizisko, psihisko un emocionālo kopveselumu.

Šajos darbos jūs varat redzēt autoru dažādās iekšējās sajūtas - dvēseles stāvokli, raksturu un viņu skatījumu uz ārējo pasauli. Varbūt kādā darbā saskatīsiet sev pazīstamas ilgas, skumjas, prieku, sapņus, ticību. Katrs darbs ir unikāls, jo ļauj ieskatīties autora dvēselē … vai vismaz kādā no tās istabām.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis