Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gleznu izstāde “Krāsu dejas” nu jau skatāma Doles tautas namā

Pēc Rāmavas (Depkina) muižas mākslas darbu izstāde aizceļojusi uz vēsturisko ēku pašā Ķekavas centrā - Doles Tautas namu.

Salaspils novada cilvēkiem ar īpašām vajadzībām viens no sociālās rehabilitācijas veidiem ir mākslas terapija, kurā Dienas centra klienti (apmeklētāji) brīvā un radošā atmosfērā uz audekliem glezno gleznas. Tajās izpaužas viņu subjektīvais skatījums uz apkārtējo pasauli un iekšējais noskaņojums. Katrs darbs ir unikāls un neatkārtojams, ar savu stāstu, kas izteikts ar krāsu palīdzību. Šī jau ir Salaspils Dienas centra 4. izstāde, ar kuras palīdzību tiek veicināta cilvēku ar invaliditāti socializācija un motivācija aizvien jauniem darbiem. Gleznošana ir ne tikai mākslas darbu radīšana, bet arī mākslinieciskās izteiksmes veids savu sajūtu un skatījuma izteikšanai. Cik individuāls ir gleznu skatītājs ar savu uztveres prizmu, tik individuāls ir autora rokraksts, kas katru no mums uzrunā pavisam citādāk. Izstāde "Krāsu dejas" ir brīva krāsu rotaļa, kas tapusi relaksējošas mūzikas pavadījumā. Krāsas izdaiļo mūsu dzīvi, un krāsainie darbiņi sniedz estētisku baudījumu ikvienam no mums.

Gleznu izstāde būs apskatāma no 18. augusta līdz 30. septembrim Doles Tautas nama Lielajā zālē katru darba dienu no plkst: 10:00 – 17:00. 

Dienas centra apmeklētāju gleznu izstāde aizceļojusi uz Ķekavas novadu

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis