Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gardi našķi un lieliskas filmas jūs sagaida “Kino launagā”

8 kino_launags

Kino launags – skan labi! Vai ne? Brīvdabas kino pēcpusdiena gan maziem, gan lieliem. Jūsu uzmanībai divas filmas, kuras patiesi ir vērts noskatīties vēlreiz, ja arī ir redzētas. Jo brīvdabas kino šarms sniedz mazliet citu “pēcgaršu” redzētajam. Aicini līdzi draugus, ģimeni un nāc uz kino pēcpusdienu.

Lai kino baudīšana kļūtu par īstu gurmē pēcpusdienu, bērniem būs iespēja pagatavot pašiem savu gardo burgeri sadarbībā ar grila skolu "Marienbāde" un kulinārijas blogeri Piparu. Protams, kino nav iedomājams bez popkorna un cukurvates – “O Balle” zina, kā tos pagatavot visgardāk.

Kāds slavens kinoblogeris portālā kinokults.lv ir teicis: “Midnight in Paris” ir viena no tām filmām, kuru varētu skatīties miljons reižu un kura neapniks. Filma ir piemērota draņķīgai dienai, kuru vienkārši var uzlabot, ieslēdzot Allena veikumu un atceroties, ka dzīve ir jādzīvo šodien, lai cik sarežģīta tā reizēm arī būtu. Šodien – šeit un tagad. “Balerīna” ir pamācoša un iedvesmojoša animācijas filma mazajiem skatītājiem. Noticēt sev, nebaidīties no grūtībām, piepildīt savus viskvēlākos sapņus ir šīs filmas galvenā misija. Kļūt par spožāko balerīnu un zvaigzni Parīzes operā – tāds ir mazās Felīsijas sapnis.”

Tiekamies 18. augustā plkst. 15.00 Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis