Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Esiet laipni gaidīti latviešu tautas dzīvesziņas Rudens skolā!

rudens 3

14. oktobrī  plkst.19.00 kultūras namā „Rīgava” notiks jau trešā dzīvesziņas skolas nodarbība. Aicinām interesentus noteikti izmantot šo izdevību, jo tā ir iespēja bez maksas apmeklēt pieaugušo tālākizglītības semināru un iegūt apliecinājumu par dalību tajā. Visvairāk šī lekcija piemērota būs pedagogiem un vecākiem, jo zināšanās par mūsu lomu tradicionālās kultūras mantojuma pārmantošanā dalīsies privātās pirmsskolas izglītības iestādes "Varavīksnes putns" vadītāja Baiba Mennika.

Mūsu kultūras mantojums laipni piedāvā jau gatavu, gadu simtiem pārbaudītu dzīves vērtību sistēmu un formu, kā cilvēkam izaugt godprātīgam, atvērtam, viedam, zinošam, kā nodzīvot pilnvērtīgu un harmonisku mūžu. Bērns vienmēr ir gatavs tam. Jautājums – vai mēs, pieaugušie, mākam bērnam atklāt šīs dzīves vērtības, nodot tās tīrākajā un dzidrākajā formā. Lekcijā tiks izmantoti video materiāli no Baibas Mennikas pedagoģiskās pieredzes, svinot gadskārtu svētkus bērniem kopā ar vecākiem gan autentiskā vidē, gan pilsētvidē. Tāpat lektore dalīsies pieredzē, kā tautas folkloras mantojumu (pasakas, tautasdziesmas, mīklas..) padarīt bērniem mīļas un sirdij tuvas un kā tās palīdz bērnam izaugt drošam, pārliecinātam, stipram un spēcīgam.

Projektu atbalsta Salaspils novada domes mūžizglītības projektu konkurss.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis